02.02.2023, Perşembe
-1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Otomobil tutkunları festivalde buluştu

Otomobil tutkunları festivalde buluştu

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Ekim 2022 Pazartesi - 11:55Güncelleme: 24 Ekim 2022 Pazartesi - 11:55
Otomobil tutkunları festivalde buluştu

Denizli’de, Pamukkkale Belediyesinin ev sahipliği yaptığı Otomobil Festivali, otomobil tutkunlarını bir araya getirdi.

Pamukkale Belediyesi ile Denizli Otomobil Sporları Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Pamukkale Seyir Tepesi Otomobil Festivali” hafta sonunda yapıldı. Farklı illerden katılımın gerçekleştiği festivalde, “desibel savaşları” ve “araç güzellik yarışmaları” düzenlendi. Dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi.

Haberin DevamıReklam

Modifiye araçları Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut ile birlikte inceleyen Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Modifiye tutkunları için otomobil ailenin bir ferdi gibi oluyor. Hatta otomobiline isim verenler bile oluyor. DOSDER Başkanımız bu etkinliği bize önerdiğinde sizlerle burada buluşmak istedik. Pamukkale Seyir Tepesi Otomobil Festivali için 40’ı aşkın ilden binlerce kişi burada bir araya geldi. Çok güzel ve farklı bir etkinlik oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Pamukkale Kaymakamı Uğur Bulut ise, “Türkiye’nin dört bir yanından modifiye araç kullanan arkadaşlarımızı Pamukkale’de ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Modifiye araç kullananların böyle bir platformda bir araya gelip, festivaller düzenlemesini destekliyorum. Ama diğer yandan da trafik kurallarını da ihmal etmemek lazım. Katılan herkese ve festivale ev sahipliği yapan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim” diye konuştu.