06.07.2022, Çarşamba
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Örki: Zabıtalarımız pandemi boyunca halkımızın yanındaydı

Örki: Zabıtalarımız pandemi boyunca halkımızın yanındaydı

Haber Merkezi - 3 Eylül 2020 Perşembe - 18:41 Örki: Zabıtalarımız pandemi boyunca halkımızın yanındaydı

Zabıta Teşkilatı’nın 194. Kuruluş yıldönümü vesilesiyle Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Avni Örki, “Zabıtalarımız pandemi boyunca halkımızın yanındaydı” dedi.

A- A+

Her yıl 1-7 Eylül arasında kutlanan Zabıta Haftası dolayısıyla Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret eden Örki, . zabıta teşkilatının toplum için önemli bir görevi yerine getirdiğini ifade etti.

Haberin DevamıReklam

Zabıtanın belediyecilik hizmetlerinin yerine getirilmesinde önemli bir yerinin olduğunu belirten Başkan Örki, “Vatandaşlarımızla iletişim halinde olan birimlerden birisiniz. Hem devletin menfaatini hem de vatandaşın huzurunu koruyorsunuz. Sizler vatandaşlarla bir araya geldiğimizde devletimizin şefkatli yüzünü gösterirken, halkın sağlığını tehdit edenlere de çelik gibi bir iradeyle devletimizin gücünü gösteriyorsunuz. Sizler bugüne kadar anlımızı ak, başımızı dik tuttunuz. Pamukkale Belediyesi’nin Zabıta Müdürlüğü çalışanları her zaman olduğu gibi pandemi boyunca da halkımızın hep yanındaydı. Kimi zaman 65 yaş üstü vatandaşlarımızın pazar alış verişlerinde yardımcı oldu, kimi zaman ise sokağa çıkma döneminde halkımızın ekmeğini kapısına kadar götürdü. Zabıta Müdürlüğü’nde görev alan arkadaşlarımız diğer tüm birimlerdeki mesai arkadaşlarımız gibi Pamukkale’de yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğu ve huzuru için çalışmaya devam edecektir. Başarılarınızın daimi olmasını diliyorum” dedi.