17.09.2021, Cuma
15 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Örki: Zabıtalarımız belediye ile halk arasındaki...

Örki: Zabıtalarımız belediye ile halk arasındaki köprüdür

Haber Merkezi - 8 Eylül 2021 Çarşamba - 14:24 Örki: Zabıtalarımız belediye ile halk arasındaki köprüdür

Zabıta Teşkilatı’nın 195’inci kuruluş yıldönümü kapsamında Zabıta Müdürlüğü’nü ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Zabıtalarımız belediye ile halk arasındaki köprüdür” dedi.

A- A+

Her yıl 1-7 Eylül tarihleri arasında kutlanan Zabıta Haftası kapsmaında Örki, Pamukkale Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’ne giderek personel ile bir araya geldi.

“ZABITA HALKLA ARAMIZDA KÖPRÜDÜR

Zabıta Müdürlüğü’nün 7 gün 24 saat çalışma esasına göre görevini yürüttüğünü belirten Örki, “Zabıta Müdürlüğümüz, 7 gün 24 saat çalışma esasına göre kanunların ve yönetmeliklerin belirlediği yetki çerçevesinde görevini layıkıyla yapmaktadır. Belediyemizin halka görünen yüzü olarak da tabir edebileceğimiz zabıtalarımız, halkla aramızda köprü görevi görmektedir. Zabıtalarımız, daha da huzurlu bir Pamukkale için gece gündüz görevlerini sürdürmektedir” dedi.

Haberin DevamıReklam

“KATKILARI YADSINAMAZ”

Zabıta memurlarının özeverili bir şekilde çalıştığını dile getiren Örki, şunları söyledi: “Coronavirüs salgını sürecindeki özverili çalışmaları ile büyük takdir toplamışlardır. Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet ederken, halkımızın sağlıklı gıda tüketimi ve huzurunun sürekliliği için zabıta ekiplerimizin katkıları yadsınamaz. Sizlerin nezdinde 195yıllık köklü bir geçmişe sahip, ülkemizin her bir köşesinde fedakârca görev yapan Zabıta çalışanlarının Zabıta Haftası’nı kutluyor, başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’nin ziyareti sonunda, günün anısına toplu fotoğraf çektirildi.