07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Yılmaz’dan okul...

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Yılmaz’dan okul ziyareti

Haber Merkezi - 15 Haziran 2022 Çarşamba - 12:07 Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Yılmaz’dan okul ziyareti

Bir dizi program için Denizli’ye gelen Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, Pamukkale Belediyesi tarafından yaptırılan Muhammet Serter Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’nu gezdi.

A- A+

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Nazif Yılmaz, bir süre önce yapımı tammalanarak açılışı yapılan Muhammet Serter Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Ortaokulu’nda incelelemelerde bulundu.  Yılmaz’a Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Ekici, hayırsever Muhammet Serter’in oğlu Mehmet Serter eşlik etti.

Okul Müdürü Mustafa Özcan’dan bilgi alan Yılmaz, “Okulumuzu halindeyken gezmiştik. Şimdi geldik gördük tamamlanmış, eğitime kazandırılmış. Güzel bir okul olmuş. Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Avni Örki’ye ve hayırseverimiz Muhammet Serter Bey’e canı gönülden teşekkür ediyoruz” dedi.

Haberin DevamıReklam

Okulun Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’ne bağlı olduğunu belirten Yılmaz, “Okulumuzda hem fen lisesi müfredatı hem de sosyal bilimler müfredatı öğrencilerimize tercihli olarak verilmekte. Dolayısıyla çocuklarımız kendi yeteneklerine ve ilgilerine göre okulumuzu tercih edebilirler. Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum” dedi.