05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Karakova’nın yollarına beton kilit parke taşı

Karakova’nın yollarına beton kilit parke taşı

Haber Merkezi - 2 Nisan 2021 Cuma - 12:09 Karakova’nın yollarına beton kilit parke taşı

Pamukkale Belediyesince, üst yapı çalışmaları kapsamında Karakova Mahallesi’nde 22 bin metrekarelik alanda beton kilit parke taşı döşemesi yapıldı.

A- A+

Pamukakle Beleidyesi, ilçe genelinde betın kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Bugüne kadar kadar Akdere, Güzelköy, Kale, Akhan, Güzelpınar, Eldenizli, Uzunpınar, Pınarkent, Belenardıç, Küçükdere, Akçapınar, Karakurt, Haytabey, Eymir, Kurtluca, Kavakbaşı, Yukarışamlı mahallerinde çalışmalar tamamlandı. Son olartak Karakova Mahallesi’ninde de 22 bin metrekare beton kilit parke yol yapıldı.

“MAHALLELERİMİZ GÜZELLEŞTİRMEYİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Konuyla ilgili konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, “Mahallelerimizi bir bir güzelleştirmeye devam ediyoruz. Karakova Mahallesi sakinlerimiz haklı olarak, yıllardır toprak olan yollarından şikâyetçilerdi. Burada yaşayan vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmenin sevincini yaşıyoruz. Karakova ile birlikte, 18 mahallemizin tüm sokaklarına kilit parke taşı döşeyerek, vatandaşlarımızı tozdan, çamurdan kurtardık. Halkımızın iradesiyle başladığım Belediye Başkanlığı görevimi iki yılı geride bırakırken, bu geçen 2 yılda ilçemiz için yeni yeşil alanlar, parklar, pazaryerleri, sosyal tesis, halı sahalar, turizm faaliyetleri gibi geleceğe yatırım olarak nitelendirdiğimiz birçok önemli projeye imza attık. Bundan sonra da, tüm mahallelerimizin eksikliklerini bir bir tamamlamaya devam edeceğiz” dedi.

Haberin DevamıReklam

MAHALLE SKAİNLERİ ÇALIŞMADAN MEMNUN

Karakova Mahalle Muhtarı Hasan Özdemir:Karakova Mahallesi ömründe alamadığı hizmeti şu anda aldı. Belediye Başkanımız verdiği sözü tuttu. Çalışmalar son derece hızlı ve zamanında yapıldı. Şu anda Karakova Mahallesi ömründe alamadığı hizmeti aldı. Vatandaşımız yazın tozundan, kışın çamurundan kurtuldu. Başkanımız mahallemizin isteklerini ikiletmiyor bile. Tüm mahalle sakinlerimiz belediye hizmetlerinden çok memnunuz. Belediye başkanımıza, belediye başkan yardımcılarımıza çok teşekkür ederim.

Osman Kağnıoğlu: Mahallemizin yolları toprak zemindi. Kilit parkeden sonra ayaklarımız toz, çamur olmuyor. Sokaklarımızı çamurdan, bataklık halinden kurtardı. Diğer mahallelerden farkı kalmadı. Başkanımıza çok teşekkür ederiz. Karakova için her şeyi yapıyor, her şeyimizle ilgileniyor. Belediyemiz çok güzel işler yapıyor.

Mesut Aydıne: Mahallemize yapılan güzel bir yatırım oldu. Tozdan, kirden, çamurdan kurtulduk. Belediyemiz mahallemizde, halı sahamızı yaptı, pazaryerimizi yaptı, 18.Uygulama maddemizi yaptı, yollarımızı yaptı. Her şey güzel. Başkanımıza vatandaşını düşündüğü için teşekkür ederiz.