17.05.2022, Salı
17 °C / 30 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Güzelpınar’da yollar kilit parkeyle kaplandı

Güzelpınar’da yollar kilit parkeyle kaplandı

Haber Merkezi - 24 Ağustos 2020 Pazartesi - 13:55 Güzelpınar’da yollar kilit parkeyle kaplandı

Pamukkale Belediyesi, Güzelpınar Mahallesinde yapılan çalışmayla yollar kilit parke taşıyla kaplanmasını sağladı.

A- A+

Pamukkale Belediyesi, 23 mahalleyi kapsayan kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaların gerçekleştirildiği mahallelerinden birisi de Güzelpınar oldu. Akdere, Güzelköy, Kale ve Akhan mahallelerinin ardından Güzelpınar’daki çalışma da tamamlandı ve toplan 5 bin 500 metrekare alan kilit parke taşıyla kaplandı.

VATANDAŞLAR MEMNUN

Güzelpınar Mahallesi’nde yapılan çalışmalarla ilgili olarak vatandaşlar memnuniyetini dile getirdi. Mahalle sakinlerinden Muhammet Sürücü, beton kilit parke taşı ile mahallenin çehresinin değiştiğini söyleyerek, “Daha önce toz ve çamur olan sokaklarımız bu çalışmalarla daha güzel hale geldi. Pamukkale Belediyesi’ne çalışmalar nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.

Ali Zorlu ise “Devletin yaptığı her hizmet çok önemlidir. Bir çivi bile çakılıyorsa bu vatandaşın menfaatinedir. Pamukkale Belediyesi mahallemizin güzelliğine güzellik kattı” ifadelerini kullandı.

Musa Ergin de yapılan çalışmayla toz ve çamurdan kurtulduklarını söyleyerek, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür etti.

“HER ŞEY VATANDAŞIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçe genelinde 23 mahallede başlatılan beton kilit parke taşı döşeme çalışmalarının aralıksız devam ettiğini belirterek, “Halkımızın mutluluğu için önemli çalışmalar yapıyoruz. Bunlardan biri de mahallelerin daha da güzelleşmesi için beton kilit parke taşı döşeme işi. Bugüne kadar Akhan, Kale, Güzelköy ve Akdere’de çalışmalarımız tamamlanmıştı. Güzelpınar mahallemizde de 5 bin 500 metrekarelik alanda beton kilit parke taşı döşeme işi de tamamlandı. Çalışmalarımız diğer mahallelerimizde devam edecek. Biz yaptığımız tüm çalışmalarda halkımızın mutluluğuna katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Sevgi, emek ve güvenle yaptığımız çalışmalarımız aralıksız devam edecek” diye konuştu.