29.07.2021, Perşembe
25 °C / 40 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Gürlesin: Şehit ailelerimizin yanındayız

Gürlesin: Şehit ailelerimizin yanındayız

Haber Merkezi - 16 Mayıs 2018 Çarşamba - 14:55 Gürlesin: Şehit ailelerimizin yanındayız

Pamukkale Belediyesi, Anneler Günü dolayısıyla şehit ailelerine yemek verdi. Yemekte konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Belediye olarak her daim şehit ailelerimizin yanındayız” dedi.

A- A+

Pamukkale Belediyesi tarafından düzenlenen programa, Başkan Hüseyin Gürlesin, eşi Derya Gürlesin, belediye başkan yardımcıları, Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık, şehit anneleri, eşleri katıldı.

“HER DAİM YANIMIZDA OLDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ”

Türkiye Harp Malulü Gazi Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Denizli Şube Başkanı Mustafa Işık yemek programında yaptığı konuşmada, “Özel günler başta olmak üzere, şehit ailelerimizi her fırsatta ziyaret ederek yalnız bırakmayan, desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Hüseyin başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

“BİR GÜN DEĞİL HER GÜN DEĞERLERİNİN FARKINDAYIZ”

Vatan uğruna canlarını feda eden şehitlerin en önemli emanetleri olan ailelerini yalnız bırakmadıklarını ifade eden Gürlesin, “Anneler bizim baş tacımız. Şehit anneleri ve şehit eşleri daha özel anlam ifade ediyor. Biz özel günlerde şehit ailelerimizi biraz daha ön plana çıkarmaya çalışıyoruz” diye konuştu. Anneler Günü’nün yılın 365 günü kutlanması gerektiğini söyleyen Başkan Gürlesin şunları kaydetti: Önemli olan bir ve beraber yürümek bizde bu anlamda belediye olarak, yerel yönetici olarak başta şahsım olmak üzere ekibimizle birlikte siz değerli ailelerimizi, sadece şehitlerimizin şehit olduğu gün değil, her zaman yanlarınızda olduğumuzu hissettirmek istedik. Bizlerde siz değerli olan ailelerimizin yanında olmamız gerektiğini söylüyoruz. Sadece dilde değil, üç beş gün değil, özellikle biz kendi bölgemizde olan şehit ailelerimize mümkün olduğunca dokunmaya çalışıyoruz. Devlet olarak, Pamukkale Belediyesi olarak her daim sizlerin yanınızdayız” dedi.