30.06.2022, Perşembe
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Eldenizli’de yollar kilit parke taşıyla kaplandı

Eldenizli’de yollar kilit parke taşıyla kaplandı

Haber Merkezi - 4 Eylül 2020 Cuma - 10:54 Eldenizli’de yollar kilit parke taşıyla kaplandı

Pamukkale Belediyesinin çalışmasıyla Eldenizli Mahallesi’nin yolları kilit parke taşıyla kaplandı.

A- A+

Pamukkale Belediyesi, Akdere, Güzelköy, Kale, Akhan ve Güzelpınar mahallelerinin ardından Eldenizli mahallesinin yollarını da kilit parke taşıyla kapladı. Bu çalışmada toplam 4 bin 500 metrekare kilit beton parke taş döşemesi gerçekleştirildi.

“SOKAKLARIMIZ TOZ TOPRAKTAN KURTULDU”

Eldenizli Mahallesi Muhtarı Bayram Dağlı, çalışmayla ilgili açıklamasında “Pamukkale Belediyemizden talep ettiğimiz kilit parke taşı mahallemizin eksik yerlerinde döşendi. Böylece mahallemiz toz topraktan arınmış oldu. Ayrıca mezarlık yolumuz da kilit parke taşı ile yenilendi. Bunun yanında ekipler muhtarlığımızın, mahallemizdeki oyun grupları ve park alanları, caminin çevresinin tadilatını yaptılar. Tüm bu hizmetlerinden dolayı Pamukkale Belediye Başkanı Sayın Avni Örki’ye teşekkürlerimi bir borç bilirim” dedi.

Haberin DevamıReklam

“HER ŞEY VATANDAŞIMIZIN MUTLULUĞU İÇİN”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ise, 23 mahallede kademeli olarak başlatılan beton kilit parke taşı döşeme çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini belirterek, “İlçe genelinde tüm mahallelerimizin sorunlarını yerinde tespit edip ona göre çalışmalar yapıyoruz. Mahallemizi daha güzel hale getirmek için 23 mahallemizde beton kilit parke taşı atağı başlattık. Şu ana kadar Akdere, Güzelköy, Kale, Akhan ve Güzelpınar mahallelerinde çalışmalar tamamlandı. Eldenizli’de de çalışmalarımız büyük ölçüde bitti. Geriye kalan diğer mahallelerimizde de çalışmalarımızı kademeli bir şekilde yıl sonuna kadar bitireceğiz. Bizim yaptığımız tüm çalışmalar Pamukkale’de yaşayan vatandaşlarımızın mutluluğunu sağlamak için. Sevgi, emek ve güvenle yaptığımız çalışmalarımız aralıksız devam edecek” diye konuştu.