24.01.2022, Pazartesi
-7 °C / 2 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Develi’nin yollarına beton kilit parke taşı

Develi’nin yollarına beton kilit parke taşı

Haber Merkezi - 28 Temmuz 2021 Çarşamba - 12:13 Develi’nin yollarına beton kilit parke taşı

Pamukkale Belediyesince, üst yapı çalışmaları kapsamında Develi Mahallesi’nde beton kilit parke taşı döşeme çalışması yapıldı.

A- A+

Pamukkale Belediyesi, beton kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürdüyor. Bu kapsamda ekipler, Develi Mahallesi’nde başlatılan çalışmlarını tamamladı. Mahalle sakinlerinden Mehmet Erdin, yolların çukurlu olduğunu belirterek,  “Parke taşı döşenmeden önce mahallemizin yolları çukurluydu. Arabalarla geliş gidiş sorunluydu. Bunun yanında her yer tozdu, yağmurda çamur oluyordu. Şimdi çok güzel oldu” dedi. Bekir Kirt ise çalışmadan önce yollarının çamurlu olduğunu ifade etti. Kirt, “Önceden mahallemizin yolları çamurdu, pislikten geçilmiyordu. Yapılan çalışmalar için Pamukkale Belediyesine başkan Avni Örki’ye teşekkür ederim” diye konuştu.

“TÜM MAHALLELERİMİZE HİZMET GÖTÜRÜYORUZ”

Konuyla ilgili açıklama yapan Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, merkez mahallelerde birçok önemli sokak ve caddede üst yapı çalışmalarının tamamlandığını ifade etti. Örki, şunları kaydetti: “Büyükşehir Belediyemiz alt yapı çalışmasını tamamladıkça, ardından bizde ilçemizi daha da güzelleştirmek ve vatandaşlarımızın mağduriyetini en aza indirmek amacıyla üst yapı çalışmalarımızı yapıyoruz. Merkez mahallelerdeki güzellikleri, merkeze uzak mahallelerimize de yansıtmak için başlattığımız kilit parke atağımızda da bir mahallemizi daha tozdan, çamurdan kurtarmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Develi mahallemizin tüm sokakları kilit pare ile döşendi. Mahalle sakinlerimize hayırlı olsun.”