28.03.2023, Salı
11 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Gölemezli Mahallesi’nin sokakları kilit parke taşıyla...

Gölemezli Mahallesi’nin sokakları kilit parke taşıyla kaplandı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 2 Kasım 2022 Çarşamba - 16:02Güncelleme: 2 Kasım 2022 Çarşamba - 16:03
Gölemezli Mahallesi’nin sokakları kilit parke taşıyla kaplandı

Denizli’nin Pamukkale ilçesine bağlı Gölemezli Mahallesi’nin sokakları kilit parke taşıyla kaplandı.

Pamukkale Belediyesi, her mahallenin ihtiyacına göre hizmetler üretmeye devam ediyor. Pamukkale Belediyesi, son olarak Gölemezli Mahallesi’nin 13 sokağında, toplam 14 bin m² kilit parke taşı, bin 200 metre bordür döşeyerek, vatandaşları yaz aylarında tozdan, kış aylarında çamurdan kurtardı.

Gölemezli Mahallesi sakinleri, belediyenin mahallelerine yaptığı çalışmalardan memnun olduklarını ifade ederek, Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür etti.

Haberin DevamıReklam

Gölemezli Mahalle Muhtarı Süleyman Tekin, “Önceden mezarlık yolumuz tozlu ve kötü durumdaydı. Pamukkale Belediyesi buraya hizmet getirdi, kilit parke taş döşemesi yaptı. Köy içerisinde de Atatürk Caddesi’nde yollarımız toprağa karışmış durumdaydı. Bu yolumuz ve ona bağlanan yollarımız yenilendi, tekrardan düzenlendi. Buralar tertemiz ve düzenli hale geldi” dedi.

Mahalle sakinlerinden Hüseyin İnci ise, “Daha önceden yollarımız kötüydü, kum ve taştı. Pamukkale Belediyesi yolumuzu yaptı, teşekkür ederiz. Önceden yağmur yağınca sıkıntı oluyordu, çamur oluyordu. Şu anki haliyle çok güzel oldu” diye konuştu.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de, ilçeye yaptıkları her projede vatandaşların huzurunu ön planda tuttuklarını belirterek, “Gölemezli Mahallesi merkeze uzak mahallelerimizden biri. Birçok mahallemizde gerçekleştirdiğimiz üstyapı çalışmasını burada da gerçekleştirdik. Kısa sürede de tamamladık. Bir mahallemizi daha tozdan çamurdan kurtararak, mahalle sakinlerimizin mutluluğuna şahit olmak bizleri memnun ediyor. Yeni yollarımız Gölemezli Mahallesi sakinlerine hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.