15.08.2022, Pazartesi
21 °C / 34 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale’de 2022’nin ilk iş yeri açma...

Pamukkale’de 2022’nin ilk iş yeri açma ruhsatı verildi

Haber Merkezi - 11 Ocak 2022 Salı - 16:18 Pamukkale’de 2022’nin ilk iş yeri açma ruhsatı verildi

Pamukkale’de, 2022 yılının ilk iş yeri açma ruhsatı verildi. Başkan Avni Örki, açma ruhsatını güzellik salonu işletmecisi Özlem Bozkurt’a iş yerinde teslim etti.

A- A+

Yeni yılın ilk iş yeri açma ruhsatı, Atalar Mahallesi’nde faaliyetine başlayan bir güzellik salonuna verildi. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki iş yerini ziyaret ederek, işletmeci Özlem Bozkurt’a açma ruhsatını teslim etti. 2022 yılının bereketli bir yıl olmasını temennisinde bulunan Başkan Örki, şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam

“Özlem Bozkurt hanımefendi yılların tecrübesi ile burada ilçemizde işletmeciliğini sürdürecek. Daha önce başka bir şehirde işletmecilik yaparken artık tecrübelerini Denizlimizde insanlarımızla paylaşmaya devam edecek. Bizler de 2022 yılının bir numaralı ruhsatını kendisine takdim edelim istedik. Her sene olduğu gibi bu senede elden ruhsat teslimlerimiz devam edecek. Şu ana kadar yüzlerce esnafımıza ruhsatını bizzat takdim ettik. Bu da bizim için ayrı bir gurur verici durum. İnşallah bu ruhsatın 2022 yılı için de uğurlu gelmesini temenni ediyoruz. Şimdiye kadar yıllık ortalama 800 civarında ruhsat vermişiz. İnşallah bu sayının kat kat üstüne çıkacağımız günler olsun diye temenni ediyoruz.”

İş yeri sahibi Özlem Bozkurt ise, “Güzellik salonu işletmesi olarak bugün Avni başkanımızdan yılın ilk ruhsatını aldık. Sağ olsun başkanımız ruhsatı kendisi getirmeyi tercih etmiş, bunun için başkanımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.