17.04.2021, Cumartesi
17 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Pamukkale Belediye Başkanı Gürlesin muhtarları ağırladı

Pamukkale Belediye Başkanı Gürlesin muhtarları ağırladı

Haber Merkezi - 20 Ekim 2018 Cumartesi - 13:39 Pamukkale Belediye Başkanı Gürlesin muhtarları ağırladı

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Muhtarlar Günü’nde ilçe sınırları içinde görev yapan mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

A- A+

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Muhtarlar Günü dolayısıyla ilçe sınırları içindeki mahallelerde görev yapan muktarlarla yemekli toplantıda bir araya geldi. Yemeğe Pamukkale Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Sevinçli ve Türkay Gözlükaya, Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Sebahattin Çolak ile mahalle muhtarları katıldı,

Muhtarların demokrasimizin temel taşı olduğunu söyleyen Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Muhtarlar seçilerek göreve geldikleri andan itibaren mahallelerde halkla devlet kurumları ve belediyeler arasında köprü olurlar. Bu nedenle muhtarlarımız bizim için çok önemlidir. İlçede muhtarlarımızla el ele uyum içerisinde çalışmaktayız. Çok önemli bir görevi ifa eden muhtarlarımızın günlerini en kalbi duygularımla kutluyorum” dedi.

“ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPTIK”

Pamukkale ilçesindeki 68 mahallenin ihtiyaçları noktasında halkın mutluluğu, sağlığı ve huzurunu sağlamak için ellerinden geleni yaptıklarını kaydeden Gürlesin, “Sizler ve bizler seçilerek geliyoruz. Sizin de bizim de amacımız halka hizmet etmek. Sizler bizim yol arkadaşımızsınız. Biz kalıcı eserler bırakmak için çalışıyoruz. Dokuzkavaklar’daki semt polikliniği, sosyal market, MOBESE kameralar ve sağlık ile ilgili yatırımlarımız geleceğe kalacak olan çalışmalar. Bunun yanında yapımı devam eden Seyir Tepesi tüm çalışmaların en önemlisi bence. 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyorum” diye konuştu.

Denizli Muhtarlar Derneği Başkanı Sebahattin Çolak ise, Hüseyin Gürlesin ile Özel İdare döneminden beri tanıdığını söyleyerek, “O zamanlarda da önemli projeler hayata geçmişti şimdi de birçok iş yapılıyor. Kendisini bu özel günde bizi unutmadığı için teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Mahalle muhtarları ise mahallelerine yapılan çalışmalar nedeniyle Gürlesin’e teşekkür etti. Yemek sonrası Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, muhtarlara isimlerinin yazılı olduğu kalem ile birlikte çeşitli hediyeler verdi.