29.11.2020, Pazar
3 °C / 17 °C Denizli Hava Durumu

Belenardıç’ın yollarına beton kilit parke taşı

Haber Merkezi - 26 Ekim 2020 Pazartesi - 16:24 Belenardıç’ın yollarına beton kilit parke taşı

Pamukkale Belediyesi’nin 23 mahalleyi kapsayan üstyapı çalışmaları kapsamında, Belenardıç Mahallesi’nde 5 bin metrekare beton kilit parke taşı döşendi.

A- A+

Pamukkale Belediyesince ilçe genelinde başaltılan beton kilit parke taşı yol ve kaldırım yapımı çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda Pamukkale Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Belenardıç Mahallesi’nde 5 bin metrekarelik alanda beton kilit parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı.

Belenardıç mahallesi sakinlerinden Mustafa Arı, Zekeriya Ertürk ve Ali Açıkgöz yapılan çalışmadan dolayı memnun olduklarını belirterek, “Daha önce yollarımız patika gibiydi. Yağmur yağınca her yer çamur oluyordu. Şimdi yollarımız taş döşendi. Yapılan bu çalışmadan memnunuz. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve ekibine teşekkür ediyoruz” dedi.

“GEREKEN NE VARSA YAPIYORUZ”

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, ilçeyi mutlu insanların yaşadığı bir yer haline getirmek için gece gündüz demeden çalıştıklarını ifade ederek, “Bizim amacımız insanlarımızın mutluluğu. Onun içinde halkımızın yaşadığı mahallede öncelikli hangi sorunu varsa onu çözmeye çalışıyoruz. 23 mahallemizi kapsayan ve yaklaşık 200 bin metrekare kilit beton parke taşı döşeme işinin gerçekleşeceği çalışmamız devam ediyor. Bugüne kadar 8 mahallemizde çalışmalar tamamlanmıştı. Şimdi de Belenardıç mahallemizin yolları güzelleştirildi. Yapılan yollar sayesinde vatandaşlarımız gideceği yerlere daha rahat bir şekilde gidip gelebiliyor. Halkımızın mutluluğu için gereken ne varsa yapmaya devam ediyoruz” dedi.