15.06.2021, Salı
15 °C / 27 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. PAMUKKALE
  8. /
  9. Başkan Örki ile mavi beyazlı sporcular...

Başkan Örki ile mavi beyazlı sporcular buluştu

Haber Merkezi - 8 Haziran 2021 Salı - 15:54 Başkan Örki ile mavi beyazlı sporcular buluştu

Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Lig A Grubu’nda mücadele edecek Pamukkale Belediyespor Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki tarafından verilen kahvaltıda bir araya geldi.

A- A+

Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Lig’nde 9-19 Haziran tarihleri arasında Yalova’da oynanacak maçlar öncesi Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, oyuncularla kahvaltı da buluştu. Sporculara çeşitli hediyeler veren Örki, ““Hayırlı yolculuklar diliyorum. Bu yolun sonu inşallah şampiyonluk olur. Ben bu konuda sizlere güveniyorum. Güçlü rakiplerle vereceğiniz mücadele sonunda şampiyonluk kupası ile Denizli’ye dönmenizi bekliyoruz. Ama şampiyonluktan daha önemli olan bir şey var ki o da sizin verdiğiniz ‘inanırsan, başarırsın’ mesajı. Allah sakatlıksız, kazasız belasız şekilde şampiyonluk kupasıyla dönmeyi nasip etsin” dedi.

MAÇ PROGRAMI BELLİ OLDU

Pamukkale Belediyespor’un Yalova’da oynanacak olan Tekerlekli Sandalye Basketbol 3. Lig A Grubu’ndaki maçların programı da belli oldu. Buna göre 9 Haziran Çarşamba günü 90. Yıl Spor Salonu’nda saat 11.00’de Bucalı Engelliler ile karşılaşacak olan mavi-beyazlı takım, 10 Haziran Perşembe günü saat 12.00’de Aydın Genç Efeler ile kozlarını paylaşacak. Grubundaki üçüncü maçında 11 Haziran Cuma günü saat 12.00’de Lotus Engelliler ile mücadele verecek olan Pamukkale Belediyespor, 12 Haziran Cumartesi günü saat 10.00’da Yeşil Gönen Engelliler ile karşılaştıktan sonra grubun son maçını 13 Haziran Pazar günü saat 14.00’de İstanbul Engelliler ile oynayacak. Tek evreli lig usulüne göre yapılacak olan maçlar sonunda grupta ilk 2 sırada yer alacak olan takımlar Bursa’daki maçlarda ilk 2 sırayı alan takımlarla birlikte Play-off grubunun oluşturtacak. 14-19 Haziran 2021 tarihlerinde oynanacak olan maçlar sonunda 3 takım 2.Lig’e yükselecek.