07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Yazarlar kitaplarını imzaladı

Yazarlar kitaplarını imzaladı

Haber Merkezi - 29 Mayıs 2022 Pazar - 19:19 Yazarlar kitaplarını imzaladı

Merkezefendi Belediyesi 2. Kitap Günleri devam ediyor. Etkinliğin üçüncü gününde söyleşiler yapıldı, yazarlar okurlarına kitaplarını imzaladı.

A- A+

Merkezefendi Belediyesinin kitap günlerine ikinci kez katılan Ercan Kesal, ilçe belediyelerinin edebiyat alanında ilerlemeye katkı sunmalarını anlamlı ve önemli bulduğunu, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan nezdinde organizasyona emek veren herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Kişisel gelişim alanında yaptığı çalışmalarıyla dikkati çeken Serkan Yabancı ise, kişisel gelişimin ve buna bağlı olarak toplumsal ilerlemenin kitaplara olan ilgiden bağımsız olarak düşünülemeyeceğini belirtti. Yabancı, “Alanım olan kişisel gelişimin ayrılmaz ve en önemli unsurlarından birisi de hiç şüphesiz kitaplar ve okumaktır. Ben Denizli’de bu alanda güzel adımlar atan bir belediye ve ilgili okuyucularla karşılaştığım için çok mutluyum. Buraya tekrar gelmeyi, yeniden sizlerle bir arada olmayı çok isterim” dedi.

Haberin DevamıReklam

Saygı Öztürk de, ikinci kez yer almaktan duyduğunu memnuniyeti dile getirerek, “Kitap günleri biz yazarlar için de son derece önemli bir etkinlik. Nasıl ki okuyucularımız kitaplardan çok şey öğreniyorsa, kitap günleri sayesinde bu bilgi transferi karşılıklı hale geliyor. Biz yazarlar da temas ettiğimiz okuyucularımızdan güzel geri bildirimlerin yanı sıra, önemli bilgiler de alıyoruz. Bu açıdan burada bulunmak çok güzel. Emek veren Belediyemize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etkinliğin yarınki (pazartesi) bölümünde Aydoğan Yavaşlı, Tayfun Akkarpat, Nilüfer Bekci ve Karikatürist Mehmet Selçuk, eserlerini imzalamak için okuyucularıyla bir araya gelecek.