07.07.2022, Perşembe
22 °C / 38 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Ümmiye Koçak yaşamından kesitleri Merkezefendi’de düzenlenen...

Ümmiye Koçak yaşamından kesitleri Merkezefendi’de düzenlenen söyleşide paylaştı

Haber Merkezi - 18 Haziran 2022 Cumartesi - 11:02 Ümmiye Koçak yaşamından kesitleri Merkezefendi’de düzenlenen söyleşide paylaştı

Merkezefendi Belediyesinin düzenlediği El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali’nde Ümmiye Koçak söyleşi gerçekleştirdi. Merkezefendi Belediye Orkestrası da bir konser verdi.

A- A+

Bu yıl ikincisi düzenlenen El Emeği ve Girişimci Kadınlar Festivali, Ümmiye Koçak ve arkadaşlarının söyleşisi ve Merkezefendi Belediye Orkestrası’nın konseriyle devam etti.

Kitapla ilk tanıştığı anından çektiği zorluklara, tiyatro yapmaya karar verdiği hikayesinden yaşadığı güzel anlara kadar yaşamından birçok kesiti paylaşan Koçak, “Kadın her zaman özgür ve özgüvenli olmalı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan’a bizlere sağladığı bu imkandan dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

“KADINLARA DESTEK OLMAKTAN VAZGEÇMEYECEĞİZ”

Söyleşinin ardından Merkezefendi Belediye Orkestrası sahne alarak birbirinden değerli şarkı ve türküler seslendirdi. Kadınlara destek olmaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceklerini söyleyen Doğan, “Merkezefendimizi kültürün ve sanatın merkezi haline getirmek için çalışıyoruz. Hemşehrilerimizle birlikte, onların talepleri doğrultusunda birbirinden değerli etkinlikler ve projeler gerçekleştiriyoruz. Bu festivalimizde bunlardan biri. Güçlü ve kendinden emin tiyatrocu Ümmiye Koçak ve ekibini bir kez daha ilçemizde ağırlamaktan dolayı çok mutluyuz” diye konuştu

Haberin DevamıReklam

Konsere gösterilen ilgi için teşekkür eden Doğan, “Bu güzel etkinlikte bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bugün saat 18.00’de ise oyuncu Ceyda Düvenci festival kapsamında söyleşi gerçekleştirecek.