Üç yeni Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde kurs kayıtları başladı – D20Haber
20.05.2024, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Üç yeni Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde...

Üç yeni Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde kurs kayıtları başladı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 22 Mart 2023 Çarşamba - 15:19Güncelleme: 22 Mart 2023 Çarşamba - 15:48
Üç yeni Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde kurs kayıtları başladı

Merkezefendi Belediyesince, yeni faaliyete geçirilen üç Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde kurs kayıtları ile eğitimlerin başladığı bildirildi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından, Adalet, Başkarcı ve 1200 Evler mahallelerinde hizmete alınan Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nde spor kursları ve eğitim programları kayıtları başladığı ifade edildi.

Merkezelerde çocuklar için akıl oyunları, robotik kodlama, satranç, dil kursları ve müzik kursları, kadınlar için ise pilates, zumba, cimnastik, oya ve nakış eğitimleri verileceği belirtildi.

Kadın ve çocukların yaşamın her alanında özgürce var olmasını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, söz konusu merkezler sayesinde kadın ve çocukların keyifli vakit geçirmelerini sağladıklarını söyledi. Doğan, “Alanlarında uzman eğitmenlerimizin vermiş olduğu kurslarımız sayesinde kadın ve çocuklarımıza eğitim veriyoruz, gelişimlerinde önemli rol oynuyoruz. Bu merkezlerimizde kadın ve çocuklarımızın keyifli vakit geçirmelerini sağlıyoruz. İlçemize yeni kazandırmış olduğumuz bu üç merkezin hayırlı olmasını diliyor, kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlarımızı kurs merkezimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam
TOPLAM 15 MAHALLEDE HİZMET VERİYOR

Şu ana kadar, Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Alpaslan Spor Eğitim Merkezi, Akkonak Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Merkezefendi Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Gümüşçay Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Şemikler Sosyal Tesisleri, Sevindik Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Sümer Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Gerzele Satranç Eğitim Merkezi, Servergazi Kadın Çocuk Yaşam Spor Merkezi, Başkarcı Kurs Merkezi, Karahasanlı Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Muratdede Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Karaman Kadın Çocuk Yaşam Merkezi ve yeni açılan 1200 Evler Mahallesi’ndeki Kadın Çocuk Yaşam Merkezi hizmet vermeye devam ediyor.