02.10.2022, Pazar
21 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Sevindik Mahallesi’nde üstyapı çalışmaları başladı

Sevindik Mahallesi’nde üstyapı çalışmaları başladı

Haber Merkezi - 1 Eylül 2022 Perşembe - 15:43 Sevindik Mahallesi’nde üstyapı çalışmaları başladı

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, üstyapı çalışmalarının başladığı Sevindik Mahallesi’ne giderek incelemelerde bulundu.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi tarafından protokolü gerçekleştirilen Sevindik Mahallesi’nde üstyapı çalışmaları başlarken, Başkan Şeniz Doğan da Sevindik Mahallesi’nde Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte incelemelerde bulundu.

Çalışmalar kapsamında 135 bin metrekare parke taşı, 40 bin metre uzunluğunda bordür taşı döşemesi, 45 bin metrekare sıcak asfalt serimi, 95 bin metreküp kazı ve 9 bin metreküp beton dökme işlemleri yapılacak. Elektrik kablolarının yer altına alınacağı ve yeni aydınlatma direkleri dikileceği belirtildi.

Haberin DevamıReklam

Sevindik Mahallesi’nin çehresini değiştireceklerini söyleyen Doğan, “Bizim için önemli olan hemşehrilerimizin ilçemizde sorunsuz, konforlu ve rahat bir şekilde yaşaması ve ulaşımını sağlamasıdır. Bu doğrultuda Sevindik Mahallemizde üstyapı çalışmalarımızı başlattık. Ekiplerimiz, mahallemize yakışacak görünümü sağlamak için canla başla çalışmaya başladı. Merkezefendili hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.