Doğan: Doğa ve macera severler için kamp ve zipline merkezi açılacak – D20Haber
14.04.2024, Pazar
13 °C / 29 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Doğan: Doğa ve macera severler için...

Doğan: Doğa ve macera severler için kamp ve zipline merkezi açılacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Mart 2024 Perşembe - 12:03Güncelleme: 21 Mart 2024 Perşembe - 12:04
Doğan: Doğa ve macera severler için kamp ve zipline merkezi açılacak

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şeniz Doğan, yeni dönem için hazırladıkları projelerden “Başkarcı Kamp ve Zipline Merkezi” ile macera severlere unutulmaz bir deneyim yaşatacaklarını belirtti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ilçeye yeni ve heyecan verici bir projeye daha imza atacaklarını bildirdi. Açıkladığı 60 yeni projenin arasında yer alan “Başkarcı Kamp ve Zipline Merkezi” doğa tutkunları ve macera severler için heyecan verici bir merkez olacağını söyleyen Doğan, Merkezefendi’de ve Denizli’de doğa ile iç içe eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için harika bir fırsat sunacaklarını ifade etti.

Doğan, adrenalin tutkunlarını heyecanlandıracak zipline parkurları katılımcılara maceralı ve heyecan dolu anlar yaşatacağını kaydetti.

“BAŞKARCI’NIN EŞSİZ GÜZELLİĞİNİ YAŞAYACAĞIZ”

Bu proje ile ilçede doğayı ve sporu bir araya getirerek vatandaşları sağlıklı yaşam tarzına teşvik etmeyi amaçladıklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Şeniz Doğan, “Ormanın eteklerinde bulunan Başkarcı Mahallemize doğa ile iç içe Kamp ve Zipline merkezi açıyoruz. Keyifli bir deneyim sunacak kamp alanları ve Zipline platformları, doğal araziye entegre edilerek heyecan verici maceralarla vatandaşımıza hizmet verecek” dedi.