Ornaz Vadisi Yaz Şenliği bu hafta sonunda düzenlenecek – D20Haber
24.07.2024, Çarşamba
25 °C / 39 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Ornaz Vadisi Yaz Şenliği bu hafta...

Ornaz Vadisi Yaz Şenliği bu hafta sonunda düzenlenecek

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 16 Ağustos 2023 Çarşamba - 15:12Güncelleme: 16 Ağustos 2023 Çarşamba - 15:12
Ornaz Vadisi Yaz Şenliği bu hafta sonunda düzenlenecek

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Ornaz Vadisi Yaz Şenliği’nin 19-20 Ağustos’ta gerçekleştirileceği bildirildi.

Kültürel ve sosyal faaliyetlerine sürdüren Merkezefendi Belediyesince, girişimci kadınlara destek olmak ve vatandaşların keyifli vakit geçirmesi amacıyla ay boyunca sürecek Ornaz Vadisi Yaz Şenliği, 19 Ağustos Cumartesi ve 20 Ağustos Pazar günü yapılacak.

Şenlikte, el emeği ürünlerin sergilenecek. Etkinlikte 150 stant, konserler, yarışmalar ve çeşitli aktivitelerin yer aldığı kaydedildi.

“EĞLENCE DOLU GÜNLER DEVAM EDİYOR”

Şenliğe gelen vatandaşların eğlenceli ve keyifli vakit geçirdiklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Yaz aylarında sıcaktan bunalan ve çeşitli aktivitelerde bulunmak isteyen hemşehrilerimiz ile girişimci kadınlarımız için düzenlediğimiz Ornaz Vadisi Yaz Şenliğimizi bu hafta sonu gerçekleştireceğiz. Hemşehrilerimiz hem eğlenecek hem de girişimci kadınların el emeği ürünlerini inceleme ve satın alma fırsatı bulacak. Ornaz Vadisi’nde düzenlemiş olduğumuz bu güzel etkinliğe tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” ifadelerini kullandı.