08.12.2022, Perşembe
6 °C / 15 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Öğrenciler ders yılının yorgunluğunu Şemikler Doğal...

Öğrenciler ders yılının yorgunluğunu Şemikler Doğal Yaşam Parkı’nda attı

Haber Merkezi - 16 Haziran 2022 Perşembe - 15:01 Öğrenciler ders yılının yorgunluğunu Şemikler Doğal Yaşam Parkı’nda attı

Şemikler Doğal Yaşam Parkı, ders yılının yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen minik öğencileri ağırladı.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Şemikler Doğal Yaşam Parkı, 2021-2022 eğitim-öğretim yılının son günlerinde öğrencileri ağırladı. Binlerce öğrenci parka gelerek okul stresini ağaç evler, spor aletleri, su değirmeni, macera parkuru, orman evleri ve gemi temalı ahşap oyun alanlarında attı, sincap ve kuş türlerini inceledi.

“ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ”

Haberin DevamıReklam

Şemikler Doğal Yaşam Parkı’nın, Denizli’nin görülmeye değer güzelliklerinden biri olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Yıllardır ihmal edilen, bu yüzden kullanılmayan Şemikler Vadisi’ni, doğal yaşam parkına dönüştürerek hemşehrilerimizin ailesi ve sevdikleriyle keyifli vakit geçireceği bir alan haline getirdik. 40 dekarlık alandan oluşan ve birçok etkinlik bölümlerinin olduğu parkımıza hemşehrilerimiz büyük ilgi gösteriyor. İlçemizin ve hemşehrilerimizin temiz hava ihtiyacını karşılayan parkımızda minik öğrencilerimizi ağırladık. Karne heyecanı yaşayan geleceğimizin ışığı çocuklarımız, ders yılının yorgunluğunu Şemikler Doğal Yaşam Parkımızda geride bırakıyor. Onların yüzlerindeki gülümsemeyi, gözlerindeki bu pırıltıyı görmek, tüm dünyaya bedel. Onların mutluluğu, bizim huzurumuz. Onlar için her şeyi yapmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.