21.03.2023, Salı
9 °C / 21 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’nun kira...

Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’nun kira ücretleri belirlendi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 23 Mayıs 2022 Pazartesi - 17:19Güncelleme: 24 Mayıs 2022 Salı - 12:16
Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’nun kira ücretleri belirlendi

Merkezefendi Belediyesi, Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’nun kira fiyatlarını açıkladı.

Merkezefendi Belediyesince, bir süre önce yapımı tamamlanarak hizmete açılan Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’nun fiyatları belirlendi. Buna göre, herhangi bir ikram talep etmeyen çiftler için düğün salonu 3 bin 240 TL, kurabiye, yaş pasta, içecek ikramı ve müzisyen temini talep edenler ise 8 bin 100 TL oldu.

Hafta içi ve hafta sonu sabit fiyat uygulanacak olan salonu, yüzde 40 ve üzeri engelli, şehit ve gazi yakınları için ikramsız 1 TL’ye kiralanabilecek.

“ZORLU EKONOMİK ŞARTLARDA NEFES ALDIRACAK”

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Sosyal belediyecilik anlayışı içinde hemşehrilerimizden gelen talepler doğrultusunda çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sümer Mahallemizde hizmete hazır olan Nergis Toplantı ve Düğün Salonumuz, ekonomik şartların zorlaştığı bu süreçte hem çiftlerimize hem de ailelerine derin bir nefes aldıracak. Belirlediğimiz kira ücretleri ile evlenecek olan çiftlerimiz en mutlu günlerini, en uygun fiyatlarla yaşayacaklar. Merkezefendi ve Merkezefendili hemşehrilerimiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.