Merkezefendi’ye Müzik Stüdyosu ve Fotoğraf Çekim Alanı yapılacak – D20Haber
20.04.2024, Cumartesi
9 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’ye Müzik Stüdyosu ve Fotoğraf Çekim...

Merkezefendi’ye Müzik Stüdyosu ve Fotoğraf Çekim Alanı yapılacak

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Mart 2024 Perşembe - 16:23Güncelleme: 21 Mart 2024 Perşembe - 16:23
Merkezefendi’ye Müzik Stüdyosu ve Fotoğraf Çekim Alanı yapılacak

Merkezefendi Belediye Başkanı ve CHP Başkan Adayı Şeniz Doğan, gençleri heyecanlandıracak bir projeyi hayata geçireceklerini, ilçede “Müzik Stüdyosu ve Fotoğraf Çekim Alanı” oluşturulacağını bildirdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, projelerini açıklamaya devam ediyor. Doğan, “Müzik Stüdyosu ve Fotoğraf Çekim Alanı kuruyoruz. Gençlerin kendi müziklerini kaydedebilecekleri, prodüksiyon süreçlerini gerçekleştirebilecekleri modern stüdyoların yer aldığı merkez sayesinde yeni yetenekler kendilerini Merkezefendi'de keşfedecekler” dedi.

Doğan, profesyonel ses yalıtımı olacak kayıt alanlarında mikrofonlar, mikser ve ses işleme ekipmanları, dijital kayıt ve prodüksiyon yazılımları, enstrüman ve amplifikatörleri, aydınlatma ve arka plan sistemleri, yansıtıcılar ve difüzörler ile kamera, lens, tripod bulunacağını belirtti.

“KENDİLERİNİ MERKEZEFENDİ'DE KEŞFEDECEKLER”

Gençlerin her zaman ve her koşulda yanında olduğunu belirten Şeniz Doğan, “Yankıları ve dış gürültüyü engellemek için profesyonel ses yalıtımı ve ses işleme ekipmanlarının olacağı müzik stüdyomuzda müzisyenlerimiz; dijital kayıt sistemi ve prodüksiyon yazılımlarına kadar ihtiyaç olan ne varsa bulabilecekler. Sosyal Medya ve çeşitli amaçlarda kullanılabilecek fotoğraf çekim stüdyomuzda ise fotoğrafçılarımıza her türlü teknik ekipmanı sağlayacağız. Böylece yeni yetenekler, kendilerini Merkezefendi'de keşfedecekler” diye konuştu.