01.12.2021, Çarşamba
6 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendili çocuklar, düzenlenen etkinliklerde eğlendi

Merkezefendili çocuklar, düzenlenen etkinliklerde eğlendi

Haber Merkezi - 22 Kasım 2021 Pazartesi - 12:11 Merkezefendili çocuklar, düzenlenen etkinliklerde eğlendi

Merkezefendi Belediyesi ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği (UCİM) işbirliğiyle düzenlenen Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliklerine katılan çocuklar, keyifli bir hafta sonu geçirdi.

A- A+

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen etkinliklerde çocuklar; tiyatro, konser, el baskısı boya çalışması, ritim, oyun hamuru atölyeleri, masal anlatımı ve çeşitli çocuk aktiviteleriyle gönüllerince eğlenme olanağı buldu. Etkinliğin son gününde ise Merkezefendi Belediyesinin enstrüman kurslarında eğitim gören öğrenciler konser verdi.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, etkinliklere çocukların yoğun ilgi göstermesinden mutlu olduklarını belirtti. Doğan, “Bizler çocuklarımıza yaşanılabilir, güvenli, güzel bir ülke bırakmak için çalışıyoruz. Merkezefendi Belediyemiz ve UCİM – Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği işbirliğiyle düzenlediğimiz, hafta sonu boyunca devam eden Dünya Çocuk Hakları Günü etkinliklerimizde çocuklarımız gönüllerince eğlendiler. Etkinliklerimizde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, tüm çocuklarımıza yüzlerinin her zaman güleceği güzel ve mutlu bir ömür diliyorum” dedi.