28.05.2023, Pazar
16 °C / 26 °C Denizli Hava Durumu
d20haber.com
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’den Muratdede Mahallesi’nde iftar

Merkezefendi’den Muratdede Mahallesi’nde iftar

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 9 Nisan 2022 Cumartesi - 10:20Güncelleme: 9 Nisan 2022 Cumartesi - 10:20
Merkezefendi’den Muratdede Mahallesi’nde iftar

Merkezefendi Belediyesince, ilçenin Muratdede Mahallesi’nde iftar sofrası kuruldu.

Yeşilyurt Kapalı Pazaryeri’nde gerçekleştirilen iftar programına Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ile Fatih Coşkun, Merkezefendi Belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

Tasavvuf müzik dinletisi, semazen gösterisi ile Hacivat ve Karagöz gölge oyunu sahnelenen iftar programında konuşan Doğan, pandemi nedeniyle iki yıldır mahalle iftar sofralarının kurulamadığını belirtti.

Haberin DevamıReklam
Ramazan ayının öneminden bahseden Doğan, ““Sizlerin yanında olmak, sizin o yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bizim için büyük bir mutluluk. Hepinize hayırlı ramazanlar diliyorum. Yaklaşık iki yıldır pandemiyle sebebiyle iftarlarda bir araya gelememiştik. Ama artık bugün Muratdede Mahallemizden startı verdik. Sizin katılımınız, sizin enerjiniz, sizin buraya ailenizle, çocuklarınızla gelmeniz bizim için büyük bir mutluluk ve onur verici bir durum. Bizim bu enerjiye, bu etkinliklere, bu birlikteliklere ihtiyacımız varmış. Sizlerle daha sık bir araya geleceğiz. Hepimiz zor bir dönemden geçtik. Bu zor dönemi hep birlikte aşacağız. Ramazan ayı paylaşmaktır, Ramazan dostluktur, kardeşliktir, umuttur. Sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.