09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’deki etkinlikte özel bireylerin ele emeği...

Merkezefendi’deki etkinlikte özel bireylerin ele emeği ürünleri satışa sunulacak

Haber Merkezi - 2 Temmuz 2022 Cumartesi - 11:44 Merkezefendi’deki etkinlikte özel bireylerin ele emeği ürünleri satışa sunulacak

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi 2021-2022 eğitim öğretim sezonu, 80’ler ve 90’lar temalı yıl sonu gösterisi ve özel bireylerin el emeği ürünlerinin satışa sunulmasıyla sona erecek.

A- A+

Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan yıl sonu etkinliklerinde, 17 atölyede 250 özel bireyin yıl boyu ürettiği el işi ürünler de satışa sunulacak ve elde edilecek olan gelir, özel bireylerin eğitimleri için kullanılacak.

5 Temmuz Salı günü saat 10.00’da sergi açılışı başlayacak etkinlikte, sergi iki gün boyunca ziyarete açık olacak. 6 Temmuz Çarşamba günü saat 19.30’da ise 80’ler ve 90’lar temalı yıl sonu gösterileri başlayacak. Dönemin kıyafetlerinin ve arabalarının olacağı programda leblebi tozu gibi çeşitli ikramlarda da bulunulacağı kaydedildi.

“ENGELSİZ BİR DÜNYA HAYALİMİZİ BİRLİKTE PAYLAŞALIM”

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, engelsiz bir dünya hayalini paylaşmak için vatandaşları yıl sonu etkinliklerine davet etti. Doğan “Akademimizde eğitim gören, kendi yeteneğini keşfeden ve emek verip üreten çocuklarımızın her zaman yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Onlar bizim için çok değerli ve kıymetli. Yıl boyunca emek verdiler, ürettiler, çabaladılar. Şimdi artık eğlenme ve dinlenme zamanı. Öğrencilerimizin üretimleri, 5-6 Temmuz tarihlerinde Merkezefendi Kültür Merkezi’nde hemşehrilerimizle buluşacak. Gelin, ‘Engelsiz Bir Dünya’ hayalimizi birlikte paylaşalım” diye konuştu.