03.02.2023, Cuma
2 °C / 11 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de yeni yıl kutlamaları

Merkezefendi’de yeni yıl kutlamaları

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 30 Aralık 2022 Cuma - 18:09Güncelleme: 30 Aralık 2022 Cuma - 18:10
Merkezefendi’de yeni yıl kutlamaları

Merkezefendi Belediyesinin hazırladığı programla yeni yıl kutlamaları yapıldı. Programa Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da katıldı.

Merkezefendi Belediyesince Alzheimer Yaşam Merkezi, Engelsiz Yaşam Akademisi ve Sevindik Mahallesi’nde bulunan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakımevi’nde yeni yıl kutlama programları düzenlendi.

Programın ilk etkinliği Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakımevi’nde gerçekleştirildi. Buradaki öğrenciler, doyasıya eğlenirken, etkinliğe katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da miniklerle beraber yeni yıl pastası keserek, onlara hediyeler verdi.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde de özel bireyler ve aileleri için yeni yıl kutlama programı düzenledi. Özel bireylere ile ailelerine çeşitli ikramlar da bulunuldu. Doğan’ın da katılımıyla özel bireyler ve aileleri, yeni yıl coşkusunu birlikte yaşadı.

Yeni yıl kutlamalarının bir başka adresi Alzheimer Yaşam Merkezi oldu. Hazırlanan programda darbuka ve gitar eşliğinde büyüklere müzik dinletisi sunuldu.