Merkezefendi’de Yaşlılara Saygı Haftası etkinliği – D20Haber
20.05.2024, Pazartesi
18 °C / 32 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de Yaşlılara Saygı Haftası etkinliği

Merkezefendi’de Yaşlılara Saygı Haftası etkinliği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 24 Mart 2023 Cuma - 11:10Güncelleme: 25 Mart 2023 Cumartesi - 15:06
Merkezefendi’de Yaşlılara Saygı Haftası etkinliği

Merkezefendi Belediyesi Alzheimer Yaşam Merkezi ile Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi iş birliğiyle, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında etkinlik düzenlendi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Denizli’nin ilk ve tek Alzheimer Yaşam Merkezi’nde, Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında bir etkinlik gerçekleştirildi. Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi iş birliğiyle gerçekleşen etkinlikte, katılımcılar alkış ve danslarla müzik dinletisine eşlik etti.

 

Haberin DevamıReklam
Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şube Başkanı Hatice Hülya Eryılmaz, ‘Yaşlılara Saygı Haftası’nda bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu dile getirdi. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan ise yaşlılara karşı duyarlılık ve farkındalığı artırmak istediklerini söyledi.

Doğan, “Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şubesi ile Alzheimer Yaşam Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz Ritim Grubu Dinletisi ile değerli büyüklerimizin ‘Yaşlılara Saygı Haftası‘nı kutladık. Tecrübeleri ve değerleriyle bizlere her daim yol gösteren kıymetli büyüklerimizin Yaşlılara Saygı Haftası‘nı tekrar kutluyorum. Türkiye Alzheimer Derneği Denizli Şube Başkanı Hatice Hülya Eryılmaz‘a teşekkür ediyorum.Yaşama renk, bize iyilik ve güzellik katan büyüklerimizin yüzlerindeki gülümsemeleri hiç eksik olmasın” ifadelerini kullandı.