Merkezefendi’de vezneler hafta sonu da açık – D20Haber
08.12.2023, Cuma
8 °C / 12 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de vezneler hafta sonu da açık

Merkezefendi’de vezneler hafta sonu da açık

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 21 Kasım 2023 Salı - 11:10Güncelleme: 21 Kasım 2023 Salı - 11:10
Merkezefendi’de vezneler hafta sonu da açık

Merkezefendi Belediyesince, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin ikinci taksit ödemeleri için veznelerin hafta sonunda hizmet vereceği bildirildi.

Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi’nin ikinci taksiti için ödemeler devam ediyor. Merkezefendi Belediyesi’nden yapılan açıklamada ödemelerin 30 Kasım Perşembe günü sona ereceği anımsatılırken, cezalı duruma düşülmemesi için vergi mükelleflerinin söz konusu ödemelerini, Merkezefendi Belediyesi ana hizmet binası, Merkezefendi Kültür Merkezi, Tapu Kadastro Denizli 18. Bölge Müdürlüğü’nde bulunan veznelerden ve Merkezefendi Belediyesi web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılabileceği ifade edildi.

Haberin DevamıReklam
Vatandaşlara kolaylık sağlanması amacıyla Merkezefendi Belediyesi ana hizmet binasındaki veznelerin 25 Kasım Cumartesi ve 26 Kasım Pazar günü saat 09.00 ile 17.00 arasında hizmet vereceği kaydedildi.

Mükelleflerin 30 Kasım Perşembe günü mesai bitimine kadar emlak ve çevre temizlik vergilerinin ikinci taksitlerini, TC kimlik numarası veya mükellef sicil numarası ile veznelere, nakit veya kredi kartıyla ödeyebileceği belirtildi.

Vatandaşların, Merkezefendi Belediyesi web sitesi üzerinden de kredi kartı veya banka kartı ile ödeme yapabileceği hatırlaldı.