Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisinde öğrencilerin karne sevinci – D20Haber
24.09.2023, Pazar
20 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisinde öğrencilerin...

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisinde öğrencilerin karne sevinci

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 25 Ağustos 2023 Cuma - 15:27Güncelleme: 25 Ağustos 2023 Cuma - 17:15
Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisinde öğrencilerin karne sevinci

Merkezefendi Belediyesi Engelsiz Yaşam Akademisi’nde eğitim gören özel öğrencilere karneleri verildi.

Merkezefendi Belediyesi tarafından Engelsiz Yaşam Akademisi’nde eğitim gören özel öğrencilere yönelik etkinlik düzenlendi.

Eğitim-öğretim döneminin sona ermesiyle birlikte gerçekleştirilen programda, 20 farklı atölyede eğitim gören 206 özel öğrenciye karneleri öğretmenleri tarafından verildi. Özel bireylerin aileleri de etkinliğe katılarak çocuklarının mutluluğuna ortak oldu. Karne töreni sonrasında özel bireyler ve aileleri ile öğretmenler toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

“YÜZLERİNDEKİ TEBESSÜM BİZLERİ MUTLU EDİYOR”

Her zaman özel öğrencilerin yanında olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Özel bireylerimizin yaptığı her işe, içinde bulundukları her ortama, yüzlerindeki tebessüme ve hayatlarını kolaylaştırmaya her zaman büyük önem veriyoruz. Akademimizdeki özel bireyler bir yıl boyunca birbirinden farklı mesleki atölyelerde eğitim gördü. Eğitimle birlikte birçok etkinlik gerçekleştirilerek sosyalleşme imkânı da buldular. Yaşam Akademimizde, her bir öğrencimizin bireysel potansiyelini ortaya çıkararak onları desteklemeye ve hayata en iyi şekilde hazırlıyoruz. Bir yılın ardından akademimizdeki özel bireylerimize karneleri takdim edildi. Bu karneler, her bir öğrencimizin özgüvenini, azmini ve dayanışma duygusunu yansıtıyor. Karne törenine katılarak evlatlarını yalnız bırakmayan özel bireylerimizin kıymetli ailelerine de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.