10.08.2022, Çarşamba
23 °C / 33 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de minikler için karne şenliği

Merkezefendi’de minikler için karne şenliği

Haber Merkezi - 22 Ocak 2022 Cumartesi - 16:30 Merkezefendi’de minikler için karne şenliği

Merkezefendi Belediyesi’nin düzenlediği Yarıyıl Karne Şenliği’ne katılan minik öğrenciler, gösterileri, boyama, maskotlar ve yüz boyama etkinlikleri ile eğlendi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, 2021-2022 eğitim öğretim döneminin yarıyılını tamamlayarak karnelerini alan minik öğrenciler için ‘Yarıyıl Karne Şenliği’ düzenledi. Merkezefendi Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen şenliğe Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Karnelerini alan minikler, danslar, sihirbazlık gösterileri, boyama, maskotlar ve yüz boyama etkinlikleri ile gönüllerince eğlendi. Ayrıca, ‘Sincap Sinco’ isimli çocuk tiyatro oyunu da minik öğrenciler için sahnelendi.

“DAİMA YANINIZDAYIZ”

Haberin DevamıReklam

Pandemi döneminde sıkılan çocuklara sürpriz yapmak isteidklerini ifade eden Doğan, “Çocuklarımızla birlikte olarak mutlu olmak, onlarla eğlenmek istedik. Merkezefendi Belediyemizin tiyatro ekibinin oyununu çocuklarımızla buluşturuyoruz. Çocuklar bizim için çok önemli. Çocuklar bizim için gelecek. Onlar bizi ileri refah seviyelerine çıkaracak. Sizler ne kadar iyi eğitim alırsanız, sizlerin vizyonu ne kadar açık olursa, sizlerin yüzü ne kadar çok gülerse, sizler ne kadar çok mutlu olursanız bizler de o kadar mutlu oluruz. Sizleri gördüğümüzdeki mutluluğu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Herkese iyi tatiller diliyorum, iyi seyirler diliyorum. Anne ve babalara çocuklarını buraya getirdiği için çok teşekkür ediyorum. Sizler yeter ki isteyin, biz Merkezefendi Belediyesi olarak sizler için her hizmeti vermeye hazırız. Daima sizin yanınızdayız” diye konuştu.