04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Gamateks-Osman Aydınlı Gündüz Bakımevi’nde ilk gün...

Gamateks-Osman Aydınlı Gündüz Bakımevi’nde ilk gün heyecanı

Haber Merkezi - 12 Eylül 2022 Pazartesi - 12:57 Gamateks-Osman Aydınlı Gündüz Bakımevi’nde ilk gün heyecanı

Merkezefendi Belediyesi ve hayırsever iş birliğiyle hizmete sunulan Gamateks-Osman Aydınlı Gündüz Bakımevi’nde 2022-2023 dönemi başladı. Minikler ve aileleri, ilk gün heyecanını yaşadı.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi’nin Sevindik ve Muratdede mahallelerindeki gündüz bakım evlerinde 2022-2023 döneminin ilk zili çaldı.

Çocukların gelişimine katkıda bulunmak, ilköğretime hazırlamak ve çalışan kadınların çocuk bakımına destek olmak amacıyla ilçeye kazandırılan gündüz bakımevinin ilk eğitim gününe Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan da katılarak minik öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Haberin DevamıReklam

Muratdede Mahallesi’ndeki Merkezefendi Belediyesi Gamateks-Osman Aydınlı Gündüz Bakımevi’nde 86 minik öğrenci 4 sınıfta eğitim görecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, geleceğin teminatı olan çocuklara desteklerini her zaman sürdüreceklerini söyledi. Önceliklerinin her zaman eğitim olduğunu, gündüz bakımevlerinin sayısını artırmak istediklerini belirten Doğan, şunları kaydetti:

“Muratdede Mahallemize kazandırdığımız kreşimizde ilk günün heyecanını yaşıyor, Merkezefendi Belediyesi olarak eğitimin her zaman rahat koşullarda gerçekleşmesi için çalışıyoruz. İlçemize kazandırdığımız ve kazandıracak olduğumuz gündüz bakımevlerinde çocuklarımız çağdaş, donanımlı ve ferah bir ortamda vakit geçirecek. Hem bizlerin hem de ailelerin içi bu yönde çok rahat. Eğitimde fırsat eşitliği yaratmaya devam edeceğiz.”