09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de kısa mesafe bisiklet gezisi etkinliği

Merkezefendi’de kısa mesafe bisiklet gezisi etkinliği

Haber Merkezi - 2 Ağustos 2022 Salı - 16:34 Merkezefendi’de kısa mesafe bisiklet gezisi etkinliği

Merkezefendi Belediyesi ve Merkezefendi Bisiklet Topluluğu iş birliği ile temiz hava ve sağlıklı yaşam için 6 Ağustos Cumartesi günü “kısa mesafe bisiklet gezisi” etkinliği düzenlenecek.

A- A+

Etkinlik, 6 Ağustos Cumartesi günü saat 19.30’da Merkezefendi Kültür Merkezi Açık Otoparkı’nda başlayacak. 7’den 70’e bütün sporseverlerin davet edildiği etkinlikte, Merkezefendililer ile Denizlililer farkındalık yaratma amacıyla pedal çevirecek.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, etkinlikle ilgili açıklamasında “Temiz hava ve hareketlilik sağlayarak hem sağlık hem de çevre dostu bisiklet kullanımını artırmak amacıyla etkinliğimizi gerçekleştireceğiz. Bu etkinliğe katılan hemşehrilerimiz çevreye olan duyarlılığını gösterecek. Daha sağlıklı ve temiz bir dünya için pedal çevirecekler. Güzel ve temiz nefes alabilmemiz için üzerimize düşen sorumluluklarımızı yerine getirmeliyiz. Çevremizi korumalı, mirasçılarımıza temiz bir nefes alma ortamı bırakmalıyız. Kısa mesafe bisiklet turunun da gerçekleştirileceği etkinliğimize tüm hemşehrilerimiz davetli” dedi.