04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de kış spor okulları için kayıt...

Merkezefendi’de kış spor okulları için kayıt süreci başlıyor

Haber Merkezi - 19 Eylül 2022 Pazartesi - 11:34 Merkezefendi’de kış spor okulları için kayıt süreci başlıyor

Merkezefendi Belediyesince ücretsiz verilen spor kurslarının kış dönemi için 20 Eylül salı günü (yarın) başlayacağı ve 30 Eylül’e kadar devam edeceği kaydedildi.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, basketbol, futbol, voleybol, tenis, satranç ve akıl oyunları, pilates, zumba, badminton, robotik kodlama, cimnastik, halk oyunları, fitness ve güreş branşlarında verilecek olan kurslar için kayıt sürecinin başlayacağını bildirdi.

13 branşta açılacak olan kış spor okulları kayıtları 20 Eylül Salı günü başlayıp 30 Eylül Cuma gününe kadar devam edecek. Kayıt işlemlerinin tamamlanmasının ardından kurslar 10 Ekim Pazartesi günü başlayacak.

Kursların Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Alpaslan Spor Eğitim Merkezi, Akkonak Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Merkezefendi Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Gümüşçay Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Şemikler Sosyal Tesisleri, Sevindik Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Sümer Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Gerzele Satranç Eğitim Merkezi, Servergazi Kadın Çocuk Yaşam Spor Merkezi, Karahasanlı Kadın Çocuk Yaşam Merkezi, Muratdede Kadın Çocuk Yaşam Merkezi ve Karaman Mahallesi Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde ücretsiz olarak uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirileceği belirtildi.

Haberin DevamıReklam

Basketbol 7-17 yaş, futbol 7-14 yaş, tenis 7 yaş ve üzeri, satranç ve akıl oyunları 5 yaş ve üzeri, pilates 16 yaş ve üzeri, zumba 15 yaş ve üzeri, voleybol 9-16 yaş, badminton 7 yaş ve üzeri, robotik kodlama 6-12 yaş, halk oyunları 9 yaş ve üzeri, cimnastik 4-12 yaş, fitness 18 yaş ve üzeri(kadınlar) ve güreş kursuna 7-12 yaş arasındaki Merkezefendililer başvurabilecek. Başvurular https://www.merkezefendi.bel.tr adresinden yapılacak. Merkezefendililer 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden de detaylı bilgi alabilecekler.