09.08.2022, Salı
23 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de film keyfi başlıyor

Merkezefendi’de film keyfi başlıyor

Haber Merkezi - 1 Ağustos 2022 Pazartesi - 12:31 Merkezefendi’de film keyfi başlıyor

Merkezefendi Belediyesinin sinemaseverlere yaz akşamlarında film keyfi yaşatacağı Açık Hava Sinema Gecesi etkinliği, 2 Ağustos Salı günü başlıyor.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi, sinemaseverlere açık havada film izleme keyfi yaşatacak. Açık Hava Sinema Gecesi etkinliği, Karaman Mahallesi Pazar Yeri’nde gerçekleştirilecek. Yarın saat 21.00’da başlayacak olan sinema gecesinde, yönetmenliğini Onur Bilgetay’ın yaptığı, Gupse Özay, Merve Dizdar, Uraz Kaygılaroğlu, Füsun Demirel, Ferit Aktuğ ve Zeki Ocak gibi isimlerin rol aldığı ‘Eltilerin Savaşı’ filmi gösterime sunulacak.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, etkinlikle ilgili “Kültür ve sanat anlamında Merkezefendi’de projelerimiz devam ediyor. Yaz akşamında hemşehrilerimize güzel bir gün yaşatmak için Karaman Mahallemizde film gecemizi düzenliyoruz. Daha önce büyük ilgi altında düzenlediğimiz açık hava sinema gecelerine pandemi nedeniyle ara vermek zorunda kaldık. Şimdi yine bu etkinliğimizle hemşehrilerimizle bir araya geleceğiz. Sinemasever hemşehrilerimizi, birlikte film keyfi yaşamak için etkinliğimize davet ediyorum” açıklamasını yaptı.