08.02.2023, Çarşamba
-3 °C / 5 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de festival belediye orkestrasının konseriyle tamamlandı

Merkezefendi’de festival belediye orkestrasının konseriyle tamamlandı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 18 Aralık 2022 Pazar - 23:29Güncelleme: 18 Aralık 2022 Pazar - 23:29
Merkezefendi’de festival belediye orkestrasının konseriyle tamamlandı

Merkezefendi Belediyesi tarafından düzenlenen Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali, gerçekleştirilen konferans ve konser ile sona erdi.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Girişimci Kadınlar ve El Emeği Festivali’nin son gününde, Doç Dr Cihan Kabukçu çocuk sahibi olamamaya tıbbı yaklaşımlar konusunda sunum yaptı. Prof Dr Osman Özdel ise çocuk sahibi olamamanın psikolojik sorunları hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Festivalin kapanışında ise Merkezefendi Belediye Orkestrası, sahne aldı. Yaklaşık iki saat süren konserde birbirinden değerli şarkı ve türküler seslendirildi. Vatandaşlar da şarkılara eşlik etti. Konserin ardından Merkezefendi Kültür Merkezi’nde stant kuran girişimci kadınlara katılım sertifikaları verildi.

Haberin DevamıReklam

Festival hakkında konuşan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan,üç gün süren festivalde birbirinden değerli isimleri ağırlamanın ve sevenleriyle buluşturmanın çok kıymetli olduğunu dile getirdi.

DOĞAN’DAN TEŞEKKÜR

Festivalde yaklaşık 250 stantın açıldığını kaydeden Doğan, “250’yi aşkın stantın yer aldığı festivalimizde girişimci kadınlarımız el emeği ve alın teri ürünlerini sergilemenin ve satmanın mutluluğunu yaşadı. Girişimci kadınlarımıza yönelik düzenlediğimiz festivalimizde ünlü isimleri sevenleriyle buluşturduk. Bunun yanı sıra belediye bünyemizde kurduğumuz orkestramız ile de vatandaşlarımıza festival havasını tam anlamıyla yaşattık. Kadınlarımızın daha da güçlenmesi için bu festivallerimize devam edeceğiz. Festivalimize yoğun ilgi göstererek bizleri yalnız bırakmayan değerli vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.