12.08.2022, Cuma
22 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de evde bakım hizmetleri devam ediyor

Merkezefendi’de evde bakım hizmetleri devam ediyor

Haber Merkezi - 31 Ocak 2022 Pazartesi - 10:46 Merkezefendi’de evde bakım hizmetleri devam ediyor

Merkezefendi Belediyesi, engelliler, kronik hastalar, 65 yaş ve üzeri vatandaşlara evde bakım hizmetlerini sürdürüyor. Merkezefendililer 13 ayda 2 bin 762 kez evde bakım hizmetlerinden yararlandı.

A- A+

Özel olarak oluşturulan ekipler, evde bakıma gereksinim duyan vatandaşların ev temizliğinden berber-kuaför ihtiyacına kadar birçok talebini yerine getiriyor. Ayrıca egzersiz ve psikolojik danışmanlık desteği de sunuluyor.

Pandemi tedbirleri doğrultusunda verilen hizmete Merkezefendililer yoğun talep gösteriyor. ‘Ailenizden Biri’ sloganıyla başlatılan evde bakım hizmetlerinden yararlanmak isteyen Merkezefendililer, 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden ya da https://merkezefendi.bel.tr/evdebakim/ adresinden kayıt yaptırıp bilgi alabilecekler.

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Evde Bakım Hizmetlerini çok önemsediklerini belirterek bakıma ve ilgiye ihtiyacı olan vatandaşların her zaman yanında olduklarını söyledi. Doğan, “Hemşehrilerimize evde bakım hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Sağlıklı birey olmadan sağlıklı toplum olmaz. Hemşehrilerimizin tüm hizmetlerimizden hızlı ve çözüm odaklı faydalanmaları için gayret gösteriyoruz. Amacımız, hemşehrilerimizin mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmeleri. Sosyal belediyeciliğin gereği olarak zor ve sıkıntılı zamanlarda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her zaman yanında oluyoruz. Amacımız, onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek” dedi.