02.02.2023, Perşembe
-1 °C / 9 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de çocuklar için masal saati etkinliği

Merkezefendi’de çocuklar için masal saati etkinliği

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 7 Aralık 2022 Çarşamba - 14:09Güncelleme: 7 Aralık 2022 Çarşamba - 14:09
Merkezefendi’de çocuklar için masal saati etkinliği

Merkezefendi Belediyesi tarafından, çocukların hayal gücünü artırma, dikkatini, zekasını, hafızasını, dil becerisini ve kelime dağarcığını geliştirmek, minik öğrencilere okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla ‘Masal Saati’ etkinliği düzenleneceği bildirildi.

Merkez Kütüphane’de düzenlenecek 5-7 yaş grubundaki çocukların katılacağı kontenjan ile sınırlı olan etkinlik, 10 Aralık Cumartesi ve 17 Aralık Cumartesi günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek. Masal Saati etkinliği için 0258 297 00 20 numaralı hattan randevu oluşturulması gerektiği ifade edildi.

Haberin DevamıReklam

Çocukların zekâ ve hafıza gelişimine katkıda bulunacak etkinlikleri yapmaya devam edeceklerini belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “İlçemizde yaşayan çocuklarımızın eğitim başta olmak üzere pek çok alanda her zaman yanlarındayız. Merkez Kütüphane’de ‘Masal Saati’ etkinliğimize katılacak olan çocuklarımız hem kültürlerini öğrenecek hem de eğlenceli bir gün geçirecek. Çocuklarımıza çeşitli masallar anlatarak onların hayal güçlerini geliştirmelerine katkıda bulunacağız. Çocuklara keyif alacakları bir şekilde masalları anlatacağız. Tüm çocuklarımızı bu güzel masal etkinliğimize bekliyorum” diye konuştu.