26.01.2021, Salı
9 °C / 13 °C Denizli Hava Durumu

Merkezefendi’de bu pazarların günü değişti

Haber Merkezi - 28 Aralık 2020 Pazartesi - 14:26 Merkezefendi’de bu pazarların günü değişti

Merkezefendi Belediyesi, bu hafta uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle bazı pazarların günlerinin değiştiğini açıkladı.

A- A+

Yılbaşı sebebiyle uygulanacak 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle Merkezefendi’de bazı pazar günlerinde değişiklik yaşandı. Bu kapsamda Perşembe, Cuma ve Cumartesi günü kurulacak olan Kaleiçi, Eskihisar Bahçelievler, Babadağ Toki, Şemikler Toplu Konutlar, Karaman Kapalı, Karaman 2 Açık, Mehmet Akif Ersoy, Bakırlı, Sümer, 500 Evler, Göveçlik, Yenişehir ve Karahasanlı Pazar yerleri 31 Aralık Perşembe günü, Pazar günleri kurulan Sevindik, Merkezefendi, Gültepe, 1200 Evler ve Hallaçlar Pazar yerleri ise 4 Ocak Pazartesi günü kendi yerlerinde kurulacak.

Gerekli hazırlıkların yapıldığını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, hem esnafın hem de vatandaşın hiçbir şekilde mağdur olmayacağını söyledi. Doğan, “31 Aralık Perşembe günü saat 21.00’de başlayıp 4 Ocak Pazartesi günü saat 05.00’te bitecek olan sokağa çıkma kısıtlamasında hemşehrilerimizi ve esnafımızı mağdur etmemek adına pazarlarımızın gününü değiştirdik. Hazırlıklarımızı bu doğrultuda yaparak hem hemşehrilerimiz hem de esnafımız mağdur olmayacak” dedi.