14.06.2021, Pazartesi
18 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de bando eşliğinde 19 Mayıs kutlaması

Merkezefendi’de bando eşliğinde 19 Mayıs kutlaması

Haber Merkezi - 19 Mayıs 2021 Çarşamba - 16:22 Merkezefendi’de bando eşliğinde 19 Mayıs kutlaması

Merkezefendi Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için özel hazırlanan tır ilçeyi dolaştı.

A- A+

Düzenlenen etkinliğie Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum,CHP İl Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kocabay, CHP Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Işık Kodal Kurt, CHP Merkezefendi Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Özdarak,  Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun, meclis üyeleri, CHP’li il ve ilçe yöneticileri, Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket Başkanı Veli Deveciler, yönetim kurulu üyeleri ve sporcular katıldı. İlçe protokolü, bayram için özel olarak hazırlanan, maskotların ve bando takımının bulunduğu gezici tırda vatandaşları selamlayarak bayramlarını kutladı. Vatandaşlar da marş ve şarkılara eşlik ederek etkinliğe dahil oldu.

Milli bayramları büyük bir coşku ve gururla kutladıklarını belirten Doğan, “Bugün kurtuluş mücadelemizin başlangıcının 102. yıldönümü. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Samsun’a çıkarak bağımsızlık ve özgürlük mücadelesini başlatmış ve sonucunda da büyük bir zafere ulaşılmıştır. Merkezefendi Belediyesi olarak, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın coşkusunu hemşehrilerimize yaşatıyoruz. Milli bayramlar, büyük bir coşku ve gururla kutlanması gereken özel günlerdir. Bayram için hazırlamış olduğumuz tır ve araçlarımızla Merkezefendimizin cadde ve sokaklarında marşlar ve şarkılar eşliğinde dolaşarak hemşehrilerimizle bayramlaştık. Birlikte daha sağlıklı daha güzel günlerde bayram coşkusunu yaşayacağımız günler diliyorum. Tekrardan Merkezefendililerin ve Denizlililerin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.