12.08.2022, Cuma
22 °C / 35 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 4-6 yaş aralığındaki minikler için...

Merkezefendi’de 4-6 yaş aralığındaki minikler için masal saati

Haber Merkezi - 28 Ocak 2022 Cuma - 10:48 Merkezefendi’de 4-6 yaş aralığındaki minikler için masal saati

Merkezefendi Belediyesi tarafından, 4-6 yaş aralığındaki çocuklar için 29 Ocak Cumartesi günü masal saati etkinliği düzenlenecek.

A- A+

Eğitimde fırsat eşitliği yaratma konusundaki çalışmalarını sürdüren Merkezefendi Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında masal okuma etkinliklerine devam ediyor.

RANDEVU OLUŞTURULMASI GEREKİYOR

Çocukların hayal kurma becerisini artırmak ve kitap okumayı sevdirebilmek amacıyla başlatılan etkinliğin ilgi görmesinin ardından 29 Ocak Cumartesi günü 11.30’da Merkez Kütüphane’de, Masal Saati etkinliği düzenleneceği duyuruldu. 4 ila 6 yaş aralığındaki çocukların katılacağı etkinlik için 0258 297 00 20 numaralı hattan randevu oluşturulması gerektiği belirtildi.

Haberin DevamıReklam

DOĞAN’DAN ETKİNLİĞE DAVET

Çocuklar için projeler üretmeyi sürdürdüklerini ifade eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Onların okul hayatlarına, eğitimlerine üst düzeyde katkı sağlamak, ailelerimize destek olmak için çalışıyoruz. Özellikle dezavantajlı mahallelerimiz ile dezavantajlı çocuklarımıza elimizden geldiğince destek oluyoruz. Onların daha çok bu tür etkinliklerin içerisinde olmaları gerekiyor. Gerçekleştireceğimiz ‘Masal Saati’ etkinliğinde çocuklarımız, masal dinlerken aynı zamanda masalların büyülü dünyasında yolculuğa çıkacak. Miniklerimizi bu keyifli etkinliğimize davet ediyorum” diye konuştu.