20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 30 Ağustos’a coşkulu kutlama

Merkezefendi’de 30 Ağustos’a coşkulu kutlama

Haber Merkezi - 31 Ağustos 2021 Salı - 09:36 Merkezefendi’de 30 Ağustos’a coşkulu kutlama

Merkezefendi Belediyesince, 30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen fener alayı ve konsere, binlerce kişi katıldı.

A- A+

Konser ve fener alayına Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, CHP Genel Başkan Yardımcısı Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca, İYİ Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, CHP İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, İYİ Parti İl Başkanı Raziye Akışık, CHP Merkezefendi İlçe Başkanı Ali Osman Horzum, CHP Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Ertuğrul Gökce, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan, Necdet Yılmaz ve Fatih Coşkun, meclis üyeleri, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

 

ATHENA MERKEZEFENDİLİLERİ COŞTURDU

Haberin DevamıReklam

Merkezefendi Belediyesi tarafından organize edilen konserde sahne alan Athena grubu, kendilerini dinlemeye gelen binlerce kişiye güzel şarkılar ile bayram coşkusunu doyasıya yaşattı. Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Athena grubuna teşekkür ederek çiçek verdi. Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket takımı da sahneye çıkarak Athena grubuna TEMA Vakfı’nın fidan bağış sertifikasını takdim etti. Athena grubu Yukatel Merkezefendi Belediyesi Basket takımının bu jestine karşılık 12 Dev Adam marşını seslendirdi.

“ATAMIZIN İZİNDEN HİÇBİR ZAMAN AYRILMAYACAĞIZ”

Alanı dolduran vatandaşlara bir konuşma yapan Doğan, “Atamızın izinden hiçbir zaman ayrılmayacağız. 30 Ağustosları her yıl büyük bir coşku ile kutlamaya devam edeceğiz. Buraya gelerek bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Nice bayramlarda buluşmak dileği en büyük arzumuzdur” dedi.