Merkezefendi’de 30 Ağustos coşkusu iki konser ile yaşandı – D20Haber
23.06.2024, Pazar
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 30 Ağustos coşkusu iki konser...

Merkezefendi’de 30 Ağustos coşkusu iki konser ile yaşandı

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 31 Ağustos 2023 Perşembe - 14:49Güncelleme: 31 Ağustos 2023 Perşembe - 14:49
Merkezefendi’de 30 Ağustos coşkusu iki konser ile yaşandı

Merkezefendi Belediyesi’nın hazırladığı program ile ilçede 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı. Kutlamalar kapsamında Zeynep Casalini ile Merkezefendi Belediyesi Oda Orkestrası ve Çok Sesli Korosu konser verdi.

Merkezefendi Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel bir dizi etkinliğin yer aldığı kutlama programı düzenledi. Kutlamalara Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Başkan Yardımcısı Fatma Atıcı Bakcan, belediye meclis üyeleri, muhtarlar ve binlerce vatandaş katıldı.

 

Merkezefendi Belediyesi Oda Orkestrası ve Çok Sesli Korosu seslendirdiği eserler ile beğeni toplarken, sanatçı Zeynep Casalini de şarkılarını hayranları için söyledi. Konser alanında bulunanlar, yer yer şarkılara eşlik etti.

Bu arada, katkılarından dolayı iş insanı Ümit Yelin’e plaket veren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yaptığı konuşmada kazanılan zaferin gururunu ve onurunu yaşadıklarını belirtti.

DOĞAN: BAYRAM COŞKUSU SIKINTILARI UNUTTURUYOR

Göreve geldiklerinden bu yana milli bayramları vatandaşlar ile el ele kutladıklarını, ilçe halkının da kendilerini hiçbir zaman yalnız bırakmadığını kaydeden Doğan, şunları söyledi:

Haberin DevamıReklam
“Coşkumuz her geçen artıyor. Sosyal belediyecilik anlayışımızı hemşehrilerimizle birlikte ilmek ilmek işliyoruz. Ülke olarak içinde bulunduğumuz zorlu dönemde, bu bayram coşkusu biraz bizlere bu sıkıntıları unutturuyor, birlik ve beraberliğimizi pekiştiriyor. Bu yıl aynı zamanda Cumhuriyet’in de 100. yılı. Bu bayramımızı da büyük bir coşkuyla, ilçemize yakışır bir şekilde kutlamak için hazırlanıyoruz. Bizler şanslıyız ki böylesine değerli bir orkestraya ve koroya sahibiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giden öğretmenlerimizle güzel bir ekip olduk. Dört yıldır olduğu gibi ilçemizi akıl ve bilimle yönetiyoruz, yönetmeye devam edeceğimize de söz veriyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor; gazilerimize huzurlu ve sağlıklı bir ömür diliyorum. Katılımları için tüm hemşehrilerime de teşekkür ediyorum.”