04.10.2022, Salı
16 °C / 25 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 3 mahalleye daha halk ekmek...

Merkezefendi’de 3 mahalleye daha halk ekmek büfesi

Haber Merkezi - 22 Eylül 2022 Perşembe - 12:00 Merkezefendi’de 3 mahalleye daha halk ekmek büfesi

Merkezefendi Belediyesince, 3 mahalleye daha halk ekmek büfesinin yerleştirildiği duyuruldu.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, sosyal belediyecilik kapsmaında, halk ekmek büfelerinin sayısının 9’a çıkarıldığı belirtildi. Buna göre, Sevindik, Muratdede ve Sırakapılar mahallelerinde de halk ekmek büfelerinin hizmet vermeye başladığı kaydedildi.

Her gün binlerce ekmeğin ‘Merkezefendi Halk Ekmek’ büfelerinden sofralara ulaştığını dile getiren Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, özellikle dar gelirli ailelerinin her zaman yanında olduklarını söyledi. Doğan, “Ekonomik sıkıntı ve krizler nedeniyle buğday ve ekmek fiyatları sürekli artıyor. Uzun zamandır hayalini kurduğumuz ‘Merkezefendi Halk Ekmek’ ile halkımıza sıcak ve kaliteli ekmek alma imkanı sağlıyor, bütçelerine destek oluyoruz. Halkımıza en iyi hizmeti, en iyi şekilde vermek her zaman önceliklerimiz arasında. İhtiyaç duyulan mahallelerimizde büfelerimizin sayısını artırmaya devam ederek ilçemiz genelinde hizmet vermeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

Haberin DevamıReklam

Halk ekmek büfeleri Karahasanlı Mahallesi Alperen Ersoy Kapalı Pazar Yeri önü, Alpaslan Mahallesi 5505 Sokak, Karaman Mahallesi Muhtarlık arkası, Sümer Mahallesi Kapalı Pazar Yeri yanı, Akkonak Mahalle Muhtarlığı yanı, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 321 Sokak, Sevindik Mahallesi 2309 Sokak, Muratdede Mahallesi Merkezefendi Kapalı Pazar Yeri yanı ve Sırakapılar Mahallesi 1788 Sokak’ta 3 TL’den satışlarını sürdürüyor.