05.12.2022, Pazartesi
8 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 23 Nisan’a özel kutlama

Merkezefendi’de 23 Nisan’a özel kutlama

Haber Merkezi - 23 Nisan 2021 Cuma - 17:59 Merkezefendi’de 23 Nisan’a özel kutlama

Merkezefendi Belediyesi, coronavirüs salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması getirilen 23 Nisan’a özel gezici tır ve bando takımı oluşturdu.

A- A+

Sokağa çıkma kısıtlaması sebebiyle bu yıl evlerde kutlanacak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, Merkezefendi Belediyesi özel etkinlikler hazırladı. Bu kapsamda bayram için özel olarak bayraklarla donatılan ve maskotların, palyaçoların bulunduğu gezici tır ve bando takımı ilçeyi gezdi. Programa Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Bülent Nuri Çavuşoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Pamukkale İlçe Başkanı Arda Arpacı, Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Işık Kodal Kurt, Merkezefendi Belediye Başkan Yardımcıları Fatma Atıcı Bakcan ve Fatih Coşkun katıldı.

İlçe protokolü ilk olarak gezici tır ile vatandaşı selamladı. Sonrasında ise Doğan ve protokol üyeleri, bando Takımı ile birlikte şarkılar eşliğinde mahalleleri dolaşarak Merkezefendililere bayram coşkusu yaşattı.

Haberin DevamıReklam

“BAYRAM COŞKUSUNU ÇOCUKLARIMIZLA YAŞADIK”

Bayram çoşkusunu çocuklarla birlikte yaşadolarını ifade edeb Doğan, “Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının, milli iradenin kabulünün 101. Yılı. Mutlu olsun, kutlu olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu çocuklarımızla birlikte mahallelerimizde kutladık. Bazı mahallelerimize bando ekiplerimiz bazı mahallelerimize gezici tırlarımız girdi. Hemşehrilerimize şarkılar eşliğinde bayram coşkusu yaşattık. Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha saygıyla ve rahmetle anıyorum. Bu bayramın coşkusunu Merkezefendi’de hep birlikte yaşadık, yaşamaya da her zaman devam edeceğiz” diye konuştu.