27.01.2021, Çarşamba
1 °C / 6 °C Denizli Hava Durumu

Merkezefendi’de 15 branşta spor kursu verilecek

Haber Merkezi - 7 Eylül 2019 Cumartesi - 11:51 Merkezefendi’de 15 branşta spor kursu verilecek

Merkezefendi Belediyesince açılacak kış spor okullarında, 15 branşta vatandaşlara ücretsiz kurslar verilecek.

A- A+

Kış spor okulları için kayıt işlemleri 9 Eylül’de başlayıp, 30 Eylül’de sona erecek. Kurslara katılmak isteyenler Merkezefendi Belediyesi hizmet binasındaki beyaz masadan ve Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nen kayıt yaptırabilecek.

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, spora olan desteklerinin devam edeceğini söyleyerek, “Yaz Spor Okullarımıza katılım çok yoğun oldu. Merkezefendililerin spora göstermiş olduğu bu ilgi bizleri çok mutlu etti. Merkezefendimiz sporu seven bir ilçe. Biz de Merkezefendi Belediyesi olarak çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Ekim ayında başlayacak olan Kış Spor Okullarımızda tam 15 branşta kurs vereceğiz. Ücretsiz olarak verecek olduğumuz kurslara tüm hemşerilerimi bekliyorum. Spora ve sporcuya olan desteğimiz devam edecek” dedi.

Futbol (6+yaş), basketbol (6+yaş), voleybol (6+yaş), tenis (6+yaş), akıl oyunları (5+yaş), satranç (5+yaş), çim hokeyi (8+yaş), pilates (16+yaş), atletizm (5+yaş), badminton (5+yaş) ve masa tenisi (12+yaş) branşlarındaki kurslar Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’nde verilecek.

Akıl Oyunları (5+yaş), satranç (5+yaş), pilates (16+yaş), halk oyunları (8+yaş), jimnastik (3+7yaş) ve step-aerobik (16+yaş) branşlarındaki kurslar Akkonak Spor Eğitim Merkezi’nde düzenlenecek.

Akıl Oyunları (5+yaş) ve satranç (5+yaş) branşlarındaki eğitimler Gerzele Spor Eğitim Merkezi’nde, tenis (5+yaş) ve badminton (5+yaş) branşlarındaki eğitimler Servergazi Spor Eğitim Merkezi’nde, güreş eğitimleri Denizli Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilecek.