26.10.2021, Salı
10 °C / 23 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi’de 14 branşta verilecek spor kursları...

Merkezefendi’de 14 branşta verilecek spor kursları için başvurular başladı

Haber Merkezi - 16 Eylül 2021 Perşembe - 11:55 Merkezefendi’de 14 branşta verilecek spor kursları için başvurular başladı

Merkezefendi Belediyesi, kış spor okullarında yeni dönem için kayıtların başladığını ve 24 Eylül’de sona ereceğini açıkladı.

A- A+

Merkezefendi Belediyesi tarafından yeni dönem kış spor okulları kursları açılacağını duyurdu. 14 branşta açılacak olan kursların Selçukbey Spor Eğitim Merkezi, Alpaslan Spor Eğitim Merkezi, Akkonak, Merkezefendi, Sevindik, Gümüşçay, Sümer ve Servergazi Kadın Çocuk Yaşam Merkezlerinde, Şemikler Sosyal Tesisleri, Gerzele Kurs Merkezi ve Güreş Eğitim Merkezi’nde uzman eğitmenler tarafından verileceği belirtildi. Kayıt süreci ise 24 Eylül Cuma günü son bulacak.

BAŞVURULAR ONLINE OLACAK

Basketbol 7-16 yaş, futbol 7-15 yaş, tenis 6 yaş ve üzeri, satranç ve akıl oyunları 5 yaş ve üzeri, pilates 15 yaş ve üzeri, zumba 15 yaş ve üzeri, voleybol 7-12 yaş, badminton 7 yaş ve üzeri, robotik kodlama 6-10 yaş, halk oyunları 7 yaş ve üzeri, cimnastik 4-12 yaş,izcilik 10-14 yaş, fitness 15 yaş ve üzeri(kadınlar) ve güreş kursuna 7-18 yaş arasındaki Merkezefendililer başvurabilecek. Başvuruların https://www.merkezefendi.bel.tr/kis_spor_okullari_kursu/adresinden yapılacağı, 444 8 662 numaralı çağrı merkezinden de detaylı bilgi alınabileceği kaydedildi.

Haberin DevamıReklam

“SPORA VE SPORCUYA DESTEK OLUYORUZ”

Spora ve sporcuya her zaman destek olduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendi spor yapmayı seven, spor ile iç içe olan bir ilçe. Bizler de hemşehrilerimizin spor yaparak sağlıklı bir hayat sürmelerini adına her dönem birçok branşta kurslar açıyoruz. İlçemize kazandırmış olduğumuz birçok merkezimizde verilecek olan kurslar ile 7’den 70’e tüm hemşehrilerimize spor yapma imkanı sağlıyoruz. Başvuruları başlayan spor kurslarımıza tüm Merkezefendili hemşehrilerimi davet ediyorum” diye konuştu.