Merkezefendi ilçesinde kurban kesim yerleri belirlendi – D20Haber
22.06.2024, Cumartesi
25 °C / 42 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi ilçesinde kurban kesim yerleri belirlendi

Merkezefendi ilçesinde kurban kesim yerleri belirlendi

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 11 Haziran 2024 Salı - 11:36Güncelleme: 11 Haziran 2024 Salı - 11:36
Merkezefendi ilçesinde kurban kesim yerleri belirlendi

Merkezefendi Belediyesi, Kurban Bayramı’nda ilçe genelinde hizmet verecek kurban kesim yerlerini açıkladı.

Merkezefendi’de kurban kesim yerleri belirlendi. Buna göre, Yenişehir Kapalı Pazar Yeri, Sevindik Kapalı Pazar Yeri, Bahçelievler Kapalı Pazar Yeri, Yeni Mahalle Kapalı Pazar Yeri, Servergazi Kapalı Pazar Yeri, Barbaros Kapalı Pazar Yeri,Babadağ TOKİ Evleri Kapalı Pazar Yeri, Karaman (Değirmenönü) Kapalı Pazar Yeri ve 1200 Evler Kapalı Pazar Yeri’nde küçükbaş kurban kesimi yapılacak.

Belirlenen noktalarda vatandaşların daha sağlıklı ve temiz bir ortamda kurban kesim işlemlerini gerçekleştirebilmesi için tüm tedbir ve önlemler alındığı belirtildi.

Kurban kesim alanlarında kasap, zabıta ekipleri ve görevli personel hazır bulunacağı ifade edilirken, görev alan ekiplerin, hijyen kurallarına uyulması konusunda vatandaşlara yardımcı olacağı aktarıldı. Kesim işlemlerinin sona ermesinin ardından Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, kesim alanlarında temizlik işlemini gerçekleştirecek.
Fen İşleri Müdürlüğü, Kültür Müdürlüğü, Zabıta Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Çağrı Merkezi ekipleri Kurban Bayramı boyunca görevlerinin başında olacak.

Haberin DevamıReklam