20.09.2021, Pazartesi
20 °C / 36 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Gençlik Festivali başladı

Merkezefendi Gençlik Festivali başladı

Haber Merkezi - 28 Ağustos 2021 Cumartesi - 10:09 Merkezefendi Gençlik Festivali başladı

Merkezefendi Belediyesince düzenlenen Gençlik Festivali başladı. Festivalin ilk gününde sahne alan Denizli’nin sevilen müzik grupları sanatseverlere muhteşem bir gece yaşattı.

A- A+

Gençlik Festivali’nde sahneye ilk olarak Suça Sürüklenen Çocuklar Grubu çıktı. Grup, birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Daha sonra sahne alan Tekil-A grubu hareketli şarkılar ile festivale renk kattı.

İlk gün sahne alan son grup Necati ve Saykolar oldu. Yurt genelinde de konserler veren grup, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Söyledikleri birbirinden güzel hareketli şarkılarla Gençlik Festivali’ne katılan binlerce sanatsever festival coşkusunu doyasıya yaşadı.

Haberin DevamıReklam

Bu arada, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, sahne alan gruplara armağan olarak isimlerine özel dikilen ağaçların sertifikasını verdi. Doğan, “Merkezefendi Belediyesi olarak Gençlik Festivali’ni ilçemizde ilk kez yapmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Merkezefendimizi sanatın ve kültürün merkezi yapmak için birçok etkinlik ve çalışma gerçekleştiriyoruz. Merkezefendimizi her zaman sanat ve sanatçıyla buluşturmaya devam edeceğiz. Festivalimiz 3 gün sürecek ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda da Athena konser verecek. Hep birlikte bayram coşkusunu yaşayacağız. Sahne alan tüm gruplarımıza ve bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerime çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Festivalde bugün saat 20.00’de Sahra, saat 21.00’de Dem ve saat 22.00’de Vera sevenleriyle buluşacak.