Merkezefendi Belediyesinin kreşleri çalışan annelere kolaylık sağlıyor – D20Haber
21.02.2024, Çarşamba
7 °C / 16 °C Denizli Hava Durumu
  1. ANA SAYFA
  2. /
  3. DENİZLİ
  4. /
  5. İLÇELER
  6. /
  7. MERKEZEFENDİ
  8. /
  9. Merkezefendi Belediyesinin kreşleri çalışan annelere kolaylık...

Merkezefendi Belediyesinin kreşleri çalışan annelere kolaylık sağlıyor

A- A+
D20HABER
Yayınlanma: 19 Aralık 2023 Salı - 14:53Güncelleme: 19 Aralık 2023 Salı - 14:53
Merkezefendi Belediyesinin kreşleri çalışan annelere kolaylık sağlıyor

Merkezefendi Belediyesinin hizmete açtığı kreşler, hem çalışan annelere kolaylık sağlıyor hem de çocukların gelişimlerine katkıda bulunuyor.

Merkezefendi Belediyesi, çocukların erken dönemde gelişimlerine katkı sunmak için kreşler hizmete açtı. Bu önemli hizmetle hem ailelere destek olunuyor hem de çocukların sağlıklı büyümeleri ve eğitimlerine başlamaları için gerekli temelleri atılıyor.

Haberin DevamıReklam
Merkezefendi Belediyesi, Muratdede Mahallesi’nde bulunan Merkezefendi Belediyesi Gamateks Osman Aydınlı Gündüz Bakımevi ile Sevindik Mahallesi’nde yer alan Nuran-Mesut Uzunoğlu Gündüz Çocuk Bakımevi ile çalışan annelerin yanında olmayı sürdürüyor. Bu kreşlerde eğitim gören minik öğrencilere, deneyimli öğretmenler tarafından okul öncesi eğitim verilerek gelişimlerine önemli oranda katkı sağlanıyor.

Kreşlerin enerjik ve keşfetmeye istekli minikler için eğlenceli bir öğrenme ortamı sunduklarını belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Merkezefendili miniklerimizi adil bir eğitim ile mutlu bir geleceğe hazırlıyoruz. Kreşlerimizde sadece eğitim anlamında değil aynı zamanda çalışan annelere de büyük kolaylık sağlıyoruz. Anneler çocuklarını kreşlerimize güvenle emanet ederek işlerine odaklanabilecekleri bir ortam sunuyoruz. Merkezefendi Belediyesi olarak, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde büyümelerini ve eğitimlerine başlamalarını desteklemeye devam ediyoruz” diye konuştu.